کد خبر : 466

چهره احسان علیخانی قبل از کاشت مو بسیار متفاوت بود.

به گزارش ستاره پارسی؛ احسان علیخانی مجری مسابقه عصر جدید که این روزها در حال آماده سازی برای پخش است احسان علیخانی روزهای پرمشغله ای را پشت سر می گذارند. امروز می خواهیم تصاویری از احسان علیخانی را برای شما قرار دهیم که چهره احسان علیخانی را قبل از کاشت مو نشان می دهد. تصاویر احسان علیخانی قبل از کاشت مو را ببینید.

 

عکس احسان علیخانی قبل از کاشت مو

احسان علیخانی یکی از بهترین مجریان صدا و سیما می باشد و عکس احسان علیخانی قبل از کاشت مو این روزها سوژه داغ فضای مجازی شده است.

 

احسان علیخانی مجری معروف تلویزیون که برنامه هایی همچون ماه عسل و عصر جدید را در کارنامه کاری خود دارد این روزهای با عکس احسان علیخانی قبل از کاشت مو این روزها سوژه داغ فضای مجازی شده است.

 

گفته می شود وی قبل از وارد شدن به تلویزیون چند نوع عمل زیبایی بر روی چهره اش انجام داده است که در ادامه تصاویری از وی را قبل از کاشت مو و عمل جراحی میبینید.

احسان علیخانی

عکس احسان علیخانی قبل از کاشت مو

احسان علیخانی زاده ۱۵ آبان ۱۳۶۱ در تهران تهیه‌کننده، مجری تلویزیونی، دستیار کارگردان و کارگردان اهل ایران است. او فارغ‌التحصیل رشته مدیریت بازرگانی است. با دیدن اجرای جواد یحیوی به کار اجرا علاقه‌مند شده‌است.

احسان علیخانی

عکس احسان علیخانی قبل از کاشت مو

اولین برنامه زنده اش در سال ۱۳۸۰ بوده‌است. او اجراهایی مانند صبح آمد، ماه عسل و سه ستاره و… را برعهده داشته‌است. اولین بار در برنامه تلویزیونی «پسرهای ایرونی» به عنوان مجری، جلوی دوربین رفت و بعد از اجرای برنامه «جزر و مد» با «ماه عسل» یک چهره شد.

 

امــا اخــیرا عکـس هایــی از احسـان علــیخانی منــتـــشـر شده است که به گفـتـــه کاربــران عکـــس های احســان علـیــخــانی قبــل از عمل زیــبـایی می باشــد.

 

عکس های قبل کاشتن مو و عمل زیبایی مجری برنامه ماه عسل، احسان علیخانی در فضای مجازی دست به دست می شود که این تصاویر چهره ای بسیار متفاوت را از این مجری نشان می دهند.

احسان علیخانی

در یک پست های طنز آمیز کاربران نوشته اند ” اگر احسان علیخانی مو نکاشته بود بینی عمل نکرده بود، خودش جز مهمانان ماه عسل بود نه مجری آن”.

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍