کد خبر : 501

در مصاحبه ای بسیار جالب معلوم شد ایرنیا شایک نامزد سابق رونالدو که به دلیل خیانت های پی در پی کریس به او ، از وی جدا شده بود ایرانی است!

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ آیرینا والریِونا شیخ‌الاسلامووا (روسی: Ири́на Вале́рьевна Шайхлисла́мова)؛ مشهور به آیرینا شِیک (زاده ۶ ژانویه ۱۹۸۶ در یمانژلینسک، شوروی) است.ایرنیا شایک یک مدل و بازیگر اهل روسیه است.ایرنیا شایک از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۲ در Sports Illustrated Swimsuit Issue حضور داشت. ایرنیا شایک در سال ۲۰۱۱ بر روی جلد این مجله ظاهر شد.

به ندرت پیش می آید که کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادرید درمورد زندگی شخصی اش حرفی بزند اما وی در مصاحبه ای آخرین فردی بود که جدایی اش از ایرینا شایک را تأیید کرد در این میان ایرینا شایک که تا به این حال حرفی از دلیل جداشدن خود و رونالدو نزده بود اکنون با متنی تحقیر آمیز لب به سخن گشود.

ایرنا شایک

رونالدو و ایرینا شایک

ایرینا شایک که بیش از دو ماه است نامزدی اش با کریس رونالدو را به هم زده در مصاحبه ای شخصیت وی را تحقیر کرد.پس از چهار سال نامزدی رابطه کریستیانو رونالدو و نامزد روسی اش ایرینا شایک در ابتدای سال 2015 به هم خورد تا جنجالی بزرگ به پا شود.

این دو سعی کردند در ابتدای به هم خوردن این رابطه چندان در رسانه ها صحبت نکنند اما عاقبت ایرینا شایک در این باره صحبت می کند.

وی درباره دلیل جدایی خود از رونالدو گفت :" مرد ایده آل من مردی وفادار، صادق، موجه و باشخصیت است که می داند چگونه باید با زنان رفتار کند. من مردانی را که باعث می شوند ما زنان احساس بدی پیدا کنیم، نمی پسندم چون آنها مرد نیستند، پسر بچه اند!

نامزد پیشین رونالدو افزود:زمانی فکر می کردم که توانسته ام مرد ایده آلم را پیدا کنم اما بعدها فهمیدم که اشتباه کرده ام. فکر می کنم به یک زن زمانی که شریک نادرستی را برای زندگی اش انتخاب می کند، احساس زشت بودن دست می دهد. من هم احساس زشت بودن و ناامنی می کردم.

گفتنی است کریس رونالدو به تازگی با یک روزنامه نگار مکزیکی به نام "وانسا پاپنکوته"  نامزد کرده است، وانسای 29 ساله که برای تلویزیون مکزیک کار می کند سال گذشته به عنوان زیباترین زن کشورش انتخاب شد.

ارسال نظر