کد خبر : 502

نامزد ایرانی رونالدو کیست؟

در مصاحبه ای بسیار جالب معلوم شد ایرنیا شایک نامزد سابق رونالدو که به دلیل خیانت های پی در پی کریس به او ، از وی جدا شده بود ایرانی است!

نامزد ایرانی رونالدو کیست؟

به گزارش ستاره پارسی؛ آیرینا والریِونا شیخ‌الاسلامووا (روسی: Ири́на Вале́рьевна Шайхлисла́мова)؛ مشهور به آیرینا شِیک (زاده ۶ ژانویه ۱۹۸۶ در یمانژلینسک، شوروی) است.ایرنیا شایک یک مدل و بازیگر اهل روسیه است.ایرنیا شایک از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۲ در Sports Illustrated Swimsuit Issue حضور داشت. ایرنیا شایک در سال ۲۰۱۱ بر روی جلد این مجله ظاهر شد.

ایرنا شایک

کریستین رونالدو ستاره ی مطرح پرتقالی که نامزدهای او هم همانند خود او جنجالی هستند این بار معلوم شد ایرنیا شایک نامزد سابق رونالدو ایرانی است و اصالتی ایرانی دارد این را وقتی فهمیدیم که او در مصاحبه ای به ایرانی بودن اصالت خودش اعتراف کرد و نام فامیلی اصلی خودش را نیز که شیخ الاسلامی بود اعلام کرد این سوپر مد که رابطه های جنجالی با کریس رونالدو داشت به علت خیانت کریس به او ، از وی جدا شد . ایرانی بودن نامزد سابق رونالدو را در پرشین وی بخوانید.

 

ایرانی بودن نامزد سابق رونالدو

ایرینا شایک سوپر مدل دنیای مُد، یکی از مشهورترین افرادی بود که روابطی بسیار جنجالی را با کریستانو رونالدو داشت.

ایرینا شایک سوپر مدلی که پیش‌تر به عنوان یک مدل روسی -آمریکایی در دنیای مد شناخته می‌شد و روابط جنجالی و دردسرسازی را با ابرستارۀ دنیای فوتبال، کریستیانو رونالدو داشت، در برنامۀ ویژۀ شبکه‌های آمریکایی بر روی آنتن زنده رسماً اعلام داشت که اصالتی ایرانی داشته و برای اثبات ادعای خود نام کامل فامیلی‌اش را لو داد تا همگان در شوک فرو بروند!

 

اصالت ایرانی نامزد سابق رونالدو

به گزارش وکیل ملت، ایرینا شایک بنا به اعلام رسمی ایرینا شایک، نام کامل فامیلی او “شیخ الاسلامی” بوده که در صدها سال پیش خانوده‌اش از ایران به روسیه و سپس به آمریکا مهاجرت کرده‌اند و فامیلی “شایک” مخفف شده فامیلی “شیخ الاسلامی” بوده که به آن نیز افتخار می‌کند؛ لازم به ذکر است که شایک به دلیل خیانت‌های پی در پی رونالدو از او سرانجام جدا شد.

 

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ