کد خبر : 580

امیر مقاره خواننده پاپ این گروه عکسی از خود با لباس عجیب و غریب منتشر کرد

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ گروه موسیقی ماکان بند چند سالی است آغاز بکار کرده و در همین مدت کوتاه توانست طرفداران بسیاری پیدا کند. امیر مقاره یکی از اعضای دونفره این گروه است که هواداران بسیاری دارد. امروز در پرشین وی می خواهیم تیپ جدید این خواننده پاپ را با لباس ضد کرونایی ببینیم.

امیر مقاره

 

امیر مقاره با انتشار این عکس نوشت: اوه_اوه

۲۹ اسفند رأس ساعت ۲۱:۰۰ موزیک جدیدمون به نام #دلمو_دزدید از تمام سایت های معتبر پخش میشه امیدوارم که تو این شرایط که تو خونه اید این موزیک یکم حال دلتون رو خوب کنه و بترکونید باهاش

احتمالا از چند روز دیگه باید این شکلی بگردیم,حتی تو خونه عاشقتونممممممم

 

بد نیست درباره بیوگرافی امیر مقاره ماکان بند بیشتر بدانید

 

امیر مکان خواننده جذاب و زیبا و خوش صدای نسل جدید , امیر مقاره خواننده خوش صدای پاپ در گروه ماکان باند می‌باشد. وی فرد اصلی و خواننده اول گروه ماکان بند است. وی در تاریخ ۳ دی سال ۱۳۷۰ متولد شده است و اکنون در سن ۲۷ سالگی به سر میبرد. اکثر مردم ایران عاشق این خواننده پاپ هستند…

آنها در برنامه دورهمی دعوت شدن و بر معروفت انها افزوده شد و بیشتر مردم با صدای این دو عزیز آشنا شدن…

ماکان بند توسط شرکت آوازینو ساپورت مالی میشود. هزینه تمام آهنگ ها کنسرت های این گروه موسیقی توسط شرکت آوازینو پرداخت میشود و تا کنون میلیاردها تومان برای ساخت تک آهنگ و آلبوم های ماکان بند هزینه شده است. امیر مقاره کار هایش برای نخستین بار از سایت های ممنوع الکار شروع شد مثل رادیو جوان و سبب ممنوع الکاری وی نشد.

امیر مقاره

بیوگرافی امیر مقاره

او از دوران نوجوانی به سرودن شعر علاقه زیادی داشته است و تا کنون اشعار بسیار زیبای را سروده است. همچنین از سال ۹۳ بطور رسمی کار خودرا در گروه ماکان بند آغاز کرد ودر کنار بهترین دوست و همکارش رهام هادیان توانست به اوج شهرت برسد.

 

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    عشق منی😻😻💜💜💜