کد خبر : 584

احمد مهرانفر 43 ساله و مونا فائزپور 29 ساله هم یکی از زوج های هنری امسال بودند.

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ احمد مهران‌فر  زادهٔ ۱۰ خرداد ۱۳۵۴ است.احمد مهران‌فر متولد کاشان است. احمد مهران‌ فر بازیگر و نویسنده ایرانی است.احمد مهران‌فر بیشتر شهرت وی برای نقش آفرینی در سریال پایتخت است.احمد مهران فر از سال ۱۳۷۸ اجرای حرفه‌ای تئاتر را آغاز کرد.

 

بیوگرافی احمد مهرانفر

احمد مهران ‌فر بازیگر دوست داشتنی نقش ارسطو در سریال پایتخت می باشد. احمد مهران فر متولد ۱۰ خرد ماه سال ۱۳۵۴ در شهر زیبای کاشان می باشد. معروفیت و محبوبیت احمد مهران فر بیشتر به خاطر نقش آفرینی در نقش ارسطو در سریال زیبای پایتخت است.

 

احمد مهران فر

ورود احمد مهران فر به دنیای هنر

احمد مهران فر از سال ۱۳۷۸ اجرای تئاتر را به صورت حرفه ای آغاز کرده است و در کنار بازیگرانی مثل پرویز پرستویی، پانته‌آ بهرام، امیر جعفری، مهتاب نصیرپور و حبیب رضایی اجرای نقش‌های تئاتری را تجربه کرده ‌است.

بازیگر نقش ارسطو برای نخستین بار در فیلم سینمایی با عنوان «نان، عشق و موتور ۱۰۰۰» در سینمای ایران حضور پیدا کرد و پس از آن در فیلم‌های سینمایی «اقلیما»، «درباره الی…»، «حقیقت گمشده»، «کلبه» و «آتش‌بس» و تئاترهایی با نامهای «همه چیز درباره آقای ف»، «فنز»، «قهوه تلخ»، «شکلک» «۱۷ دی کجا بودی؟» و… ایفای نقش کرده است.

 

احمد مهرانفر سابقه کارگردانی و نویسندگی هم دارد؛ او نویسندگی و کارگردانی نمایش «ادیپ افغانی» را بر عهده داشته است. احمد مهرانفر در چند مجموعه تلویزیونی که برخی از شبکه نمایش خانگی پخش شده اند، بازی کرده است و مهمترین آنها پایتخت بوده است که عموم مردم احمد مهرانفر را با نام ارسطو می شناسند. ذکر این نکته هم لازم است که او با پدرام پوراکبری بازیگر نوجوان هم همکاری کرده است.

 

احمد مهران فر

ازدواج احمد مهرانفر با مونا فائزپور

احمد مهرانفر خبر ازدواجش را با مونا فائز پور در فروردین ۹۷ در صفحه رسمی خود در اینستاگرام منتشر کرده. در ادامه زندگینامه همسر احمد مهران فر را می توانید مشاهده کنید.

 

احمد مهران فر

بیوگرافی مونا فائزپور همسر احمد مهرانفر

مونا فائزپور متولد سال ۱۳۶۸ است و با احمد مهران فر دارای اختلاف سنی ۱۴ ساله است و با وجود این اختلاف سنی زیاد آن ها خوشبخت هستند و شاید یکی از علل خوشبختی آنها ریشه در اشتراکات هنری و کارهای هنری این زوج داشته باشد.

احمد مهران فر

 

احمد مهران فر

مونا فائز پور

مونا فائز پور در متن تبریکش برای استاد هنری خود برای دریافت جایزه سیمرغ فجر نوشت :

«نمیدونم چجوری باید خوشحالیمو بروز بدم ولی بینهایت شادم که سیمرغ به کسی رسیده که واقعا حقش بوده و خیلی زحمت کشیده است

هزاران بار تبریک برای استاد هومن سیدی عزیز افتخار میکنم که هنرجوی شما هستم و امیدوارم همیشه بدرخشین و در اوج باشین .شما افتخار سینمای ایرانید»

در روز ۲۵ فروردین ۹۷ احمد مهرانفر و مونا فائزپور مشترکا یک عکس را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کردند و این خبر را به طور عمومی اعلام کردند.

احمد مهران فر

 

احمد مهران فر

عکس احمد مهرانفر و مونا فائز پور

تذکر جالب احمد مهرانفر به همسرش بابت رعایت حجابش در اکران فیلم سینمایی خجالت نکش!

احمد مهرانفر، بازیگر طنز سینما و تئاتر کشورمان که به همراه همسرش مونا فائزپور در مراسم اکران فیلم خجالت نکش شرکت کرد، با لحنی طنز مایه، پشت میکروفن به همسرش گفت که شما هم حجابت را رعایت کن!

احمد مهران فر

 

احمد مهرانفر و دور شدن از نقش ارسطو!

بازی احمد مهران فر در فیلم های زاپاس و هفت ماهگی گواه بر این است که نقش آفرینی احمد مهرانفر در این دو فیلم بسیار متفاوت از نقش او در سریال پایتخت و در نقش ارسطو بود.

وقتی علت این تفاوت را از او پرسیدند و او هم در پاسخ گفت که می خواستم نقشی را بازی کنم که متفاوت از ارسطو باشد و می خواستم یک آدم متفاوت خلق کنم. احمد مهرانفر گفت تمایل دارم که مردم و طرفدرانم مرا فقط با نام ارسطو و به عنوان یک بازیگر طنز پرداز نشناسند و از من نقش های متفاوتی را ببینند و امیدوارم در ایفای این نقش ها هم موفق بوده باشم.

 

صحبت های احمد مهرانفر در فیلم خجالت نکش

یکی از بازیگران فیلم خجالت نکش احمد مهران فر بود که در نقشی متفاوت ظاهر شد و خود هم در مصاحبه اش عنوان کرد از همان اول متوجه شدم نقش سختی است و باید با آن کنار بیایم.

او به یکباره گفت که دفعه دیگر از این نقش ها بازی نمی کنم، ما بازیگرها با دندان هایمان کاری کردیم که الان پشیمانم از ایفای این نقش سخت در فیلم خجالت نکش. گفتنی است که به گفته احمد مهرانفر چون باید نقشی را بازی می کرد که یک مرد سن بالا بود، برایش ایفای نقش مردی با این سن، سخت بود.

 

احمد مهران فر

حرف های جالب احمد مهرانفر درباره نقش جدی اش در فیلم ماجرای نیمروز

احمد مهرانفر که به عنوان بازیگر طنزپرداز شناخته شده است، همیشه در پی ایفای نقشی جدی بوده است اما طی جمله ای جالب در این مورد گفت که آبی نمی دیدم که بخواهم شنا کنم! و منظورش این بود می ترسیده است که نتواند با یک مجموعه خوب کار کند.

احمد مهرانفر در مورد اینکه چون فیلم نیمروز در مورد اتفاقات سیاسی دهه ۶۰ بوده و کسی تا آن زمان جرات نداشته مانند این فیلم درباره ان وقایع صحبت کند، معتقد بود که می ترسیدیم به ماجرای نیمروز انگ سفارشی بزنند!

 

ارسال نظر