کد خبر : 593

ولی امسال دیگه واسه خودش پدیده‌ای شده. همین ماه اسفند کولاک کرده!! فرصت بغضی که به اشک بشینه یا بسته شدن کامل لبخند بر لب نداریم! انگار مرگ و زندگی شورش کردند و رخ به رخ ایستادن و زورآزمایی می‌کنند!!! اما همین که روز تولد تو مصادف با این همه هیاهو و جنگ تن به تن با بیماری و مشکلات شده برای من یک تصویر می‌سازه: تولد ققنوس…

به گزارش ستاره پارسی :

 

ولی امسال دیگه واسه خودش پدیده‌ای شده. همین ماه اسفند کولاک کرده!! فرصت بغضی که به اشک بشینه یا بسته شدن کامل لبخند بر لب نداریم! انگار مرگ و زندگی شورش کردند و رخ به رخ ایستادن و زورآزمایی می‌کنند!!! اما همین که روز تولد تو مصادف با این همه هیاهو و جنگ تن به تن با بیماری و مشکلات شده برای من یک تصویر می‌سازه: تولد ققنوس…

مثل ققنوس از دل این همه آتش و رنج متولد شدن و تولد یعنی نوید ادامه‌ی زندگی… روز تولد تو مصادف با روز جهانی زن هم هست. برایت آرزو می‌کنم اول از همه انسانی آزاده و شریف باشی و‌ بعد زنی موفق و سربلند. امسال مصادف با روز پدر هم هست !! می‌بینی دخترم؟ فقط درد ‌و اندوه نیست.

 

همه‌‌ی زندگی همین‌طور فراز و‌ فرود داره فقط گاهی اوقات سرعت این بالا و پایین زیاد میشه. باد و‌ باران بیش از آفتاب میشه و ما ناچاریم پناه بگیریم تا این طوفان آرام‌ بشه و دوباره درخشش زیبای خورشید را ببینیم… آرزو می‌کنم شادی‌هایت بیش از غم‌هایت باشه و هر لحظه بتونی با بهترین حال زندگی کنی. تو و همه‌ی فرزندان‌مان دور باشین از هر تلخی و سختی… تولدت مبارک عزیز دلم… مادر #پدر #فرزند #تولد #روز_جهانی_زن #روز_پدر #من_عید_خانه_میمانم

 

world-womens-day-12-768x725

 

بیوگرافی الهام پاوه نژاد

  • نام:الهام
  • نام خانوادگی:پاوه نژاد
  • تاریخ تولد:1350
  • محل تولد:تهران
  • تحصیلات:دیپلم تجربی
  • تاهل:متاهل
 

-------------------------------------------------------------------------------------------

 الهام پاوه نژاد در سال 1351 در تهران متولد شد. او دیپلم تجربی از دبیرستان نوشیروان، فوق دیپلم بازیگری و کارگردانی از دانشگاه نیاوران دانشکده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سال 1371 میباشد.

 

کودکی الهام پاوه نژاد

کودکی الهام پاوه نژاد 

گفت و گو با الهام پاوه نژاد و دخترش کردیا

کردیا کنار مادر احساس امنیت می کند ولی دختر مستقلی است. او برای اینکه مادرش را خوشحال کند، تمرین پیانو را با همه سختی اش جدی می گیرد و مادر هم سعی می کند به پاس تلاش کردیا وقت بیشتری را با او بگذراند. کردیا وابسته نیست مثل خودش فکر می کند و دوست دارد یک طراح دکور داخلی شود تا بتواند برای مادرش خانه ای را طبق علایقش طراحی کند.

الهام پاوه نژاد و دخترش

الهام پاوه نژاد و دخترش

کردیا خیلی بزرگ تر از سنش رفتار می کند، این به خاطر تربیت شماست یا...؟

برخی شرایط دست به دست هم می دهد و کودکانی که در یک چنین خانواده هایی بزرگ می شوند به خاطر نوع زندگی شان قائم به ذات بودن را فرامی گیرند، البته در کردیا می تواند ذاتی هم باشد به دلیل اینکه پدرم همیشه سعی کرده من و خواهرم را مستقل بار بیاورد، ما از 17 سالگی کار کردیم و درس خواندیم و در اجتماع حضور داشتیم. یک زمان هایی هم من نیستم و همیشه سعی کرده ام دخترم را آنقدر مستقل بار بیاورم که در نبود من هم بتواند از پس کارهایش بربیاید. اصلا به نظر من موفقیت یک مادر این است که بتواند در تربیت فرزندی مستقل و البته سرشار از عاطفه و مهر سربلند باشد. عده ای فکر می کنند مستقل بار آوردن بچه یعنی محبت نکردن به بچه و او را در معرض سختی ها و فشارهای بی خود قرار دادن. این تفکر اشتباه است.

کردیا برای روز مادر و مناسبت هایی که به شما مربوط است غافلگیرتان می کند؟

خیلی زیاد به سورپرایز کردن من علاقه دارد، وقتی بچه تر بود متوجه می شدم از چند روز قبل از مناسبت هایی که به من مربوط می شود با خواهرم برنامه می چیند تا مرا غافلگیر کند، از یک نقاشی گرفته تا هر چیزی که بخواهد به من هدیه دهد حتما قبلا فکرش را مشغول می کند.

الهام پاوه نژاد و دخترش

الهام پاوه نژاد و دخترش

اگر بخواهیم از کار فاصله بگیریم خودتان برای روز مادر برای مادرتان چه کردید؟

هر سال سعی می کنم به دیدنش بروم و به او بگویم چقدر برایم مهم است و این روزها بهانه ای است برای اینکه به او بگویم که برایم ارزشمند و مهم است.

شما برای کردیا الگوی موفقی هستید؟

راستش خیلی سعی می کنم از خودم جدایش کنم تا مستقل باشد و دارم تلاش می کنم فکر نکند هر کاری من می کنم درست است و از او نظر و سلیقه اش را می پرسم و برایم خیلی مهم است. موفق بودن من همین است که بتوانم این تفکر ذهنی ام را به او بفهمانم.

الهام پاوه نژاد و همسرش

الهام پاوه نژاد و همسرش

الهام پاوه نژاد با نمایش بازیگری را تجربه کرد و با بازی در مجموعه همسران به شهرت رسید. امادر مجموعه تلویزیونی مدرسه مادربزرگها توانایی های خود را بروز داد.

الهام پاوه نژاد و مهرانه مهین ترابی در همسران

مهرانه مهین ترابی و الهام پاوه نژاد در همسران

الهام پاوه نژاد در سال 1386 در سریال بیداری ساخته بهرام عظیم پور و تهیه کنندگی حسین آقاهرندی و علی پورکیانی به ایفای نقش پرداخت. داستان سریال بیداری درباره دختری به نام تُرَنگ است که در گیلان زندگی می کند و در سفر به تهران بدشانسی های زیادی می آورد...

الهام پاوه نژاد در سریال بیداری

بیوگرافی الهام پاوه نژاد

ارسال نظر