کد خبر : 601

خبر ازدواج ریحانه پارسا و مهدی کوشکی با اختلاف سنی 17سال همگان را شوکه کرد.

به گزارش ستاره پارسی؛ ریحانه پارسا بازیگر ایرانی است. ریحانه پارسا  در سال  ۱۳۷۲ به دنیا آمد.  مدرک ریحانه پارسا لیسانس بازیگری می باشد.ریحانه پارسا متولد تهران است.ریحانه پارسا بازیگر 25 ساله کشورمان است.

 

چند روزی است حواشی زیادی پیرامون ریحانه پارسا و مهدی کوشکی شکل گرفته است. پس از انتشار خبر ازدواج ریحانه پارسا و مهدی کوشکی واکنش های بسیاری نسبت به آنها روی داد. ریحانه پارسا بازیگر جوان ۲۱ساله که چندی پیش اعلام کرده بود برای ازدواج بسیار بچه است با مهدی کوشکی ۳۸ساله ازدواج کرد که این اختلاف سنی زیاد باعث انتقادهایی نسبت به این دونفر شد. در ادامه در پرشین وی واکنش ریحانه پارسا را نسبت به این موضوع ببینید.

 

حواشی خبر ازدواج ریحانه پارسا

ریحانه پارسا در واکنش به قضاوت‌هایی که این روز‌ها درباره وی می‌شود، نوشت: من مدت هاست عادت کردم: به دلسوزی‌های شما، قضاوت‌های شما پیش فرض‌های شما، احتمالات شما، فحش‌های شما، دوست نداشته‌های شما

و هزار و یک چیز شما دوست عزیز؛ «ترک عادت خود مرض است» اینجانب مدت هاست توسط خود شما سرْ شده و عاشقانه دوستتان دارد دوستان مجازی و عزیز من.

واکنش ها به خبر ازدواج ریحانه پارسا

واکنش ها به خبر ازدواج ریحانه پارسا

ازدواج ریحانه پارسا و مهدی کوشکی در قرنطینه

مهدی کوشکی از بازیگران تئاتر و سینما با انتشار عکسی دو نفره در کنار همسرش ریحانه پارسا خبر ازدواجش را رسما برای مخاطبان اعلام کرد.

این روز‌ها که مردم به دلیل شیوع ویروس کرونا در منزل خود را قرنطینه کرده اند مهدی کوشکی از روز‌های قرنطینه خانگی در کنار همسرش ریحانه پارسا خبر داد.

ریحانه پارسا

مهدی کوشکی از بازیگران تئاتر و سینما می باشد که به تازگی در مجموعه های دل و کرگدن به ایفای نقش پرداخته است.

ریحانه پارسا نیز با نقش لیلا در سریال پدر برای مخاطبان شناخته شد.

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍