کد خبر : 6331

عصبانیت ریحانه پارسا از سام درخشانی بابت فاش شدن ماجرای مهاجرتش بود

ریحانه پارسا  بازیگرجوانی است که با سریال پدر معروف شد.ریحانه پارسا جنجال های زیادی در فضای مجازی درست کرده بود.  ازدواج ریحانه پارسا  بامهدی کوشکی نیز حسابی جنجالی شد ریحانه پارسا به تازگی  در فیلم سینمایی خوب بد جلف به کارگردانی پیمان قاسمخانی نیز ایفای نقش داشت به تازگی خبر طلاق و جدایی و مهدی کوشکی و همسرش حواشی بسیاری را به وجود آورده که عده ای براین باور هستند که این حواشی و شایعات بخاطر جذب فالو و دیده شدن است.

 

خبرجنجالی:ریحانه پارسا و محسن افشانی در لایو مشترک رازهایشان را افشا کردند+عکس

ریحانه پارسا در لایوی با محسن افشانی ابراز ناراحتی خود را از سام درخشانی ابراز کرد.

 

 

جزئیات بیشتر درباره فاش شدن ماجرای مهاجرت ریحانه پارسا از زبان سام درخشانی

سام درخشانی در گفت‌وگوی رادیویی از موضوعی پرده برداشت و گفت: فکر می‌کنم ریحانه پارسا به خارج از کشور رفته‌اند. خانم پارسا هم ما را و هم خانواده‌شان را شگفت‌زده کردند.

خبرداغ:بازیگر معروف پایتخت از همسر دومش رونمایی کرد+عکس

وی افزود: به ریحانه پارسا گفتم به خودشان وقت بدهند از این حالت خارج شوند و به بازی‌شان ادامه دهند. فعلاً در کشور همسایه بودند و خودشان می‌گفتند قصد مهاجرت دارند. اما تصمیم‌شان قطعی نبود، چیزی که هست از کار ما جدا شدند.

 

عصبانیت ریحانه پارسا

 

عصبانیت ریحانه پارسا از سام

بازیگر سینما و تلویزیون خاطرنشان کرد: بگذارید تصمیم نهایی را از خودشان بشنویم. فقط من گفتم عجله نکنند که زمان همه‌چیز را درست می‌کند. الان خسته‌اند و شاید اتفاقاتِ اخیر خیلی به ایشان فشار آورده باشد. بالأخره آستانه تحمل خیلی‌ها پایین آمده و باید بیشتر به خودشان وقت بدهند. امیدوارم به حرف من گوش بدهند و تصمیم دیگری بگیرند. اینکه چه اتفاقی می‌افتد را حتماً از زبان خودشان می‌شنویم.

خبرجدید:افشاگری تجاوز تتلو به دخترهای کم سن توسط دختر جوان+فیلم جنجالی

ارسال نظر