کد خبر : 648

شایعه کرونا گرفتن محسن افشانی در زندان حسابی جنجالی شد که محسن افشانی با انتشار ویدیویی این خبر را تکذیب کرد و اعلام کرد که در زندان نیست .

به گزارش ستاره پارسی :

 

محسن افشانی که هر بار با یک شایعه عجیب و جنجالی حسابی خبر ساز می شود . و چندی پیش با ویدیویی که محسن افشانی با همسرش گرفته بود به زندان رفت زیرا محسن افشانی در این ویدیو از اسلحه استفاده کرده بود. 

 

اما حالا خبر کرونا گرفتن محسن افشانی در زندان منتشر شده است که محسن افشانی با انتشار ویدیویی این شایعه را تکذیب کرد و گفت که در سلامت کامل است . 

 

ویدیوی محسن افشانی را در زیر می بینید : 

 

 

سالگرد خواستگاری محسن افشانی از همسرش!

محسن افشانی یکی از بازیگران جوان سینما و تلویزیون است که با بازی در سریال ترانه مادری به شهرت رسید و در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد . محسن افشانی را میتوان یکی از پرحاشیه ترین چهره های دنیای هنر دانست که سال گذشته به جرگه متاهلین پیوست.

بعد از گذشت یکسال از انتشار خبر متاهل شدن محسن افشانی ، آقای بازیگر با انتشار پستی خاطره ای از شب خواستگاری اش را به اشتراک گذاشت.

 

خبرداغ : ریحانه پارسا کشف حجاب کرد + عکس

 

خاطره محسن افشانی از خواستگاری رفتنش

محسن افشانی با انتشار عکسی در اینستاگرام خاطره ای از روز خواستگاری رفتنش را منتشر کرد.

 

محسن افشانی و همسرش

سالگرد خواستگاری محسن افشانی از همسرش سویل

محسن افشانی با انتشار عکس بالا در اینستاگرامش نوشت :

خواستگاری. پارسال 13 آذر از صبح استرس داشتم ، مهمترین اتفاق زندگیمون بود! روبرو شدن با پدر سویل برای خواستگاری تا حالا از این کارا نکرده بودم!!!

هم عجیب بود هم پر از اضطراب قرار بود اون شب ساعت 8 برم و مهمترین قول های زندگیمو بدم و سنگین ترین مسئولیت ها رو روی دوشم بگیرم من و سویل ذوق داشتیم ذوق بهم رسیدن، رفتم کلی سعی کردم خودمو حفظ کنم.

قرمزززز شده بودم... تا حالا اونقدر معذب نبودم. خانواده سویل از همون شب روی طاقچه دلم نشستن و جدانشدنی شدیم. قول دادم در سلامتی و بیماری در خوشحالی و ناراحتی در راحت و دشواری و بالا و پایین زندگی کنار سویل باشم. محبت و احترام تنها چیزی بود که از من خواستن بقیه شرایط ازدواج هم که سنت ماست خوشحالم سویل رو کنار خودم دارم من و کامل کرده...

من تا جایی که تونستم از جونم براش گذاشتم از همینجا بابت سختی هایی که کنار من تحمل کرد. حرف های ناروایی که بخاطر من شنید و عذابی که شکل زندگی من بهش نشون داد عذر میخوام و تا ابد دستبوس خودش و خونواده محترمش هستم خیلی وقتا (مثل اکثر زندگی ها) ناخودآگاه نامهربون بودم که سخت پشیمونم و دوست دارم همیشه خوشحال و عاشق باشیم امید وارم واسه تک تک لحظاتی که از من دلگیر شد به لطف خدا منو ببخشه و این زندگی قشنگ و عاشقانه رو تا ابد داشته باشیم.

به امید گوگولی های آینده مون مثل همیشه دوستت دارم بانو جان.

سویل خیابانی همسر محسن افشانی هم با انتشار عکسی از خودش روایتگر خاطره روز خواستگاری شان شد.

همسر محسن افشانی

سویل خیابانی همسر محسن افشانی

سویل خیابانی با انتشار عکس بالا در اینستاگرامش نوشت :

پارسال همین موقع بود ، خیلی استرس داشتیم ، محسن میخواست بیاد خواستگاریم . بهش گفتم خدابزرگه ... امروز یکسال از ورود محسن به خونه ما میگذره ، توی این مدت خیلی اذیت شدیم، خیلی قضاوت شدیم، خیلی ناروا شنیدیم ولی مهم خودمونیم که با آرامش و عشق کنار هم باشیم!

پ ن:ما هم مثل خیلی از زوج های دیگه بحث و گفتگو داشتیم ولی اینا دلیل نمیشه زندگی قشنگمون کدر بشه! سالگرد خواستگاریمون مبارک....

محسن افشانی و همسرش

محسن افشانی و همسرش در روز عقدشان

 
آذرماه سال 96 بود که محسن افشانی با انتشار پستی در اینستاگرام خبر ازدواجش را به صورت رسمی اعلام کرد و با وجود حواشی که از چند ماه قبل ایجاد کرده بود حسابی خبرساز شد.
 
 

محسن افشانی و همسرش

عکسی از محسن افشانی و همسرش سویل

محسن افشانی

محسن افشانی در کنار همسرش سویل خیابانی

 

بیوگرافی و عکس های محسن افشانی

نام:محسن

 

نام خانوادگی:افشانی

تاریخ تولد:1368/1/11

محل تولد:روستای وانشان گلپایگان

--------------------------------------------

محسن افشانی در یازدهمین روز از فروردین ماه 1368 در روستای وانشان گلپایگان متولد شد. 

کودکی محسن افشانی
کودکی محسن افشانی
 

پدر محسن افشانی در کار سازه های چوبی است. محسن افشانی تاکنون در زمینه های بازیگری و اجرای برنامه های تلویزیونی ، تهیه کنندگی و کارگردانی فعالیت داشته است.

محسن افشانی و مادرش

محسن افشانی بازیگر سینما

محسن افشانی ابتدا در برنامه های تلویزیونی مانند آستانه ، ما دوتا و سلام بهار به عنوان مجری فعالیت میکرد و پس از آن کم کم وارد عرصه بازیگری شد و در کارنامه خود کارگردانی و تهیه کنندگی چند فیلم را نیز ثبت کرده است.

 محسن افشانی با بازی در سریال ترانه مادری به شهرت رسید.

ارسال نظر