کد خبر : 651

قلب پژمان بازغی برای بیست ثانیه ایستاد ولی این حادثه ختم به خیر شد و وی به زندگی بازگشت.

به گزارش ستاره پارسی :

پژمان بازغی بازیگر و مجری توانمند سینمای ایران  که آخرین فعالیت او در تلوزیون مر بوط به مسابقه ای در شبکه نسیم به نام  کودک شو است که بسیار مورد توجه مردم و خانواده های ایرانی قرار گرفته است امروز خبر سکته پژمان بازغی مربوط به زمانی که در حال فوتبال بازی کردن این بازیگر ااتفاق افتاده است توسط خود پژمان توضیح داده شد . پزمان بازغی زمانی عضو فوتبال هنرمندان بود که همین باعث شده بود تا سیگار کشیدن او در آن دوران کار دست او بدهد و او را تا مرز مردن ببرد. پژمان بازغی به علت سیگار کشیدن در ماه مبارک رمضان وقتی مشغول فوتبال بازی کردن بوده است سکته قلبی می کند و وقتی او را به بیمارستان می رسانند دکتر ها موفق می شوند او را پس از 20 ثانیه ایست قلبی به زندگی برگردانند .. با این توضیح که او اکنون سالم و سلامت در کنار خانواده اش مشغول فعالیت حرفه ایست و به تازگی در سریالی به نام مرضیه به کارگردانی فلورا سام به ایفای نقش پرداخته است که از شنبه 23 شهریور ماه از صداوسیما پخش خواهد شد . 

 

توضیح دقیق این اتفاق عجیب برای پژمان بازغی را از زبان خودش را در ویدیوی زیر ببینید : 

 
 
 
 

ماجرای سکته پژمان بازغی

پژمان بازغی که زمانی سیگار مصرف می کرده است این استعمال مواد مخدر در فوتبال بازی کردن کار دست او می دهد و او را تا مرز مردن پیش می برد . اما خوشبختانه با تلاش پزشکان این بازیگر محبوب به زندگی برمی گردد .

 
  •  
 

سکته-پژمان-بازغی-1

تکذیب خبر سکته پژمان بازغی

تکذیب خبر سکته پژمان بازغی

 مدیر برنامه پژمان بازغی، خبر سکته قلبی این هنرمند را تکذیب کرد.

امیر ماکو مدیر برنامه پژمان بازغی درباره انتشار خبری مبنی بر وضعیت نامناسب جسمانی این هنرمند گفت: پژمان بازغی این روزها مشغول بازی در مجموعه «مرضیه» به کارگردانی فلورا سام است و من خبر بستری شدن او در بیمارستان به دلیل سکته قلبی را تکذیب می‌کنم.

گفتنی است شب گذشته اخباری مبنی بر سکته قلبی پژمان بازغی و وضعیت جسمانی نامناسب او در فضای مجازی منتشر شده بود.

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • hkh

    مزخرف بی مزه خبر 50سال پیش گزاشتین

  • Reza

    خدا رو شکر ایشون بسیار انسان و بازیگر خوبی هست

  • ناشناس

    تکراری وقدیمی هست