کد خبر : 652

خواستگاری فوتبالیست مشهور اسپانیایی در روزهای قرنطینه را در ادامه مشاهده می کنید.

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ در روزهای شیوع ویروس کرونا و قرنطینه، شاید امید به زندگی و آینده بهترین کاری باشد که می توان انجام داد. در حال حاضر فوتبال در اسپانیا تا اواسط فروردین مردود شده است. لاگو جونیور ، مهاجم ۲۹ ساله به تازگی از نامزدش فابیولا پارولو ماسیاس خواستگاری کرده است. لاگو جونیور در تصویری که منتشر کرده، برای یک خواستگاری رمانتیک  زانو زده، با دست راستش به نامزدش حلقه می دهد و با دست چپش دست دخترشان آیلن را گرفته است. فابیولا نیز با لبخند به حلقه نگاه می کند و دست دخترش را گرفته است.

خواستگاری رمانتیک ستاره مایورکا

خواستگاری رمانتیک در قرنطینه کرونا !

لاگو که اهل ساحل عاج است، در مورد این تصویر نوشته است:” خب، عشق من. من در مورد خانواده ام، دوستانم و دیگران نقشه متفاوتی داشتم اما شرایط من را مجبور کرد تا محل و نحوه آن را عوض کنم. ما مدت زیادی با هم بودیم. لحظات بد زیادی هم با هم داشتیم اما می دانیم که چگونه درد و رنج را با لحظات بی نظیر همچون لبخند، مسافرت و شام خوردن با هم عوض کنیم و زندگی را داشته باشیم که می خواهیم. می دانستم که در مقطعی از زندگی ام به این لحظه خواهم رسید. از وقتی که تو و لبخند زیبایت را دیدم، می دانستم که تو همان فرد ویژه زندگی من خواهی بود.

خواستگاری رمانتیک ستاره مایورکا

تبدیل خواسته ها به واقعیت با خواستگاری رمانتیک

می دانستم که یک روز مقابل تو روی زمین زانو خواهم زد، حلقه را از جعبه خارج می کنم و از تو می خواهم که با من ازدواج کنی و از تو بخواهم که تا آخر عمرم در کنارم باشی. حالا این خواسته را به واقعیت تبدیل کردم چرا که این همان چیزی است که با تو می خواهم، این که تک تک روزهایم را در کنار تو و دخترمان سپری کنم. دوستت دارم، عشقم. جونیور در سال ۲۰۱۶ از تیم میراندس به تیم مایورکا ملحق شد و در حال حاضر یکی از چهره های مهم این تیم است.

خواستگاری رمانتیک ستاره مایورکا

لاگو جونیور و نامزد و دختر کوچکش

بیوگرافی کوتاهی از لاگو جونیور​

لاگو جونیور با ملیت کشور ساحل عاج، ۲۹ سال (۳۱ دسامبر ۱۹۹۰) سن دارد، قد او ۱۸۲ سانتی‌متر می‌باشد. لاگو جونیور به عنوان مهاجم برای تیم خود بازی می‌کند و از پای راست خود به خوبی بهره می‌گیرد . این بازیکن در حال حاضر با شماره ۱۱ برای تیم فوتبال مایورکا بازی می‌کند. آخرین بازی لاگو جونیور برای تیم فوتبال مایورکا مقابل تیم ایبار می‌باشد. این بازی با نتیجه ایبار (۱ – ۲) مایورکا به پایان رسید. لاگو جونیور در این مسابقه ۱۸ دقیقه بازی کرد و نمره ۶٫۱ کسب کرد.

خواستگاری رمانتیک ستاره مایورکا

 

ارسال نظر