کد خبر : 655

واکنش مهدی کوشکی همسر ریحانه پارسا به شوخی ها درمورد کچل بودنش را در ادامه مشاهده می کنید.

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ مهدی کوشکی زاده 1360 است. مهدی کوشکی در خرم آباد متولد شد. مهدی کوشکی نمایشنامه نویس، کارگردان، بازیگر تئاتر و بازیگر سینمای ایران است.مهدی کوشکی فارغ‌التحصیل رشته نمایش با گرایش ادبیات نمایشی از دانشکده سینما - تئاتر دانشگاه هنر است. ورود مهدی کوشکی به عرصه سینما با حضور در فیلم موفق لانتوری وارد فاز جدید شد سپس در فیلم فروشنده اصغر فرهادی هم نقش افرینی کرده است.

مهدی کوشکی نمایش نامه نویس ،کارگردان و بازیگر سینما و تئاتر به تازگی با ریحانه پارسا بازیگر جوان ازدواج کرده اند. مهدی کوشکی پیش از این با صحرا فتحی ازدواج کرده بود و یک پسر دارد، این موضوع و اختلاف سنی زیاد آنها واکنش جنجالی کاربران را به دنبال داشت. همچنین کاربران در فضای مجازی با کچل بودن مهدی کوشکی شوخی کرده اند که وی به شوخی کاربران واکنش نشان داد. در قسمت زیر واکنش همسر ریحانه پارسا به شوخی ها درباره کچل بودنش را قرار داده ایم. برای افزایش اطلاعاتتان در این زمینه همراه ما باشید.

مهدی کوشکی، همسر ریحانه پارسا به شوخی‌های کاربران فضای مجازی درباره کچل بودنش واکنش نشان داد.

وی با انتشار عکسی نوشت:

هیچ وقت انقدر بهم یادآوری نشده بود که من کچلم.

 

ازدواج های مهدی کوشکی

 

مهدی کوشکی صاحب یک پسر بنام آرسام است او با صحرا فتحی چند سال پیش ازدواج کرد و پس از مدتی از هم جداشدند.

به تازگی مهدی کوشکی با انتشار عکسی با ریحانه پارسا در تاریخ ۲۲ اسفند خبر ازدواج مجدد خود را داد.

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا و مهدی کوشکی

مهدی کوشکی متولد مرداد ۱۳۵۹ در تهران می باشد.

وی از جمله بازیگر – کارگردانان جوان تئاتر است که از جامعه تئاتر دانشگاهی به تئاتر حرفه‌ای ما معرفی شده و سپس وارد سینما شد، علاوه بر بازیگری تدریس و کارگردانی نیز میکند

کوشکی فعالیت اصلی اش در تئاتر شکل گرفت سپس گروه تئاتری لیو را راهندازی کردند که یکی از موفق ترین گروه های نمایشی در سده های اخیر در ایران بود که علاوه بر بازیگری سمت کارگردانی در برخی از نمایش های این گروه رو نیز بر عهده داشت

ورودش به عرصه سینما با حضور در فیلم موفق لانتوری وارد فاز جدید شد سپس در فیلم فروشنده اصغر فرهادی هم نقش افرینی کرده است.

 

ارسال نظر