کد خبر : 660

روناک یونسی تهران بازیگر سینما و تلویزیون دیپلم گرافیک و فوق دیپلم عکاسی و لیسانس طراحی صنعتی دارد.

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ روناک یونسی زاده ۹ دی ۱۳۵۹ است.روناک یوناسی متولد تهران  است.روناک یونسی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.روناک یونسی دیپلم گرافیک و فوق دیپلم عکاسی و لیسانس طراحی صنعتی دارد.روناک یونسی سال ۱۳۹۱ با محسن میری، یکی از مدل‌های ایرانی، برای بار دوم ازدواج کرد او دارای دو پسر به نام‌های مهرسام و مهراز می‌باشد.

روناک یونسی

بازیگر زن ایرانی که مدتیست به همراه همسر و فرزندان خود به کانادا مهاجرت کرده است کشف حجاب کرد .  روناک یونسی بازیگر 39 ساله کشورمان در کانادا کشف حجاب کرد.روناک یونسی با یک مدل و بازیگر بنام محسن میری ازدواج کرد،ثمره این زندگی دو پسر بنام های مهرسام و مهراز می باشد.آشنایی این دو از سریال سقوط آزاد شروع شد.

 

محسن میری مدل و بازیگری است. از جمله اولین نفراتی است که در عرصه مدلینگ فعال شد، سپس مدتی بازیگری را تجربه کرد و حالا بعنوان مربی فیتنس در ایران و خارج از کشور فعالیت می کند.

روناک یونسی

 

به نظر می رسد روناک یونسی بازیگر کشورمان کشف حجاب کرده است.

 

 

این بازیگر 39 ساله چند سالی است که به کانادا مهاجرت کرده و در این مدت سعی در حفظ حجاب خود در عکس هایی داشت که آنها را منتشر می کرد.

 

اما در جدید ترین عکسی که روناک یونسی از خودش و همسرش به مناسبت سالگرد ازدواج شان منتشر کرده, به نظر می رسد که دیگر تمایلی به حفظ حجاب ندارد.

روناک یونسی

روناک یونسی نوشت:

*****

اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من

دل من داند و من دانم و دل داند و من

 

سالگرد ازدواجمونه امروز ، مبارکمون باشه ، امروز برای همه شما از خدا عشق و امنیت و سلامت میخوام

 

ارسال نظر