کد خبر : 6717

وزیر ارتباطات به گلایه های فرشته حسینی بازیگر افغان سینمای ایران پاسخ داد و از او دلجویی کرد.

آذری جهرمی  که عنوان وزیر جوان را یدک می‌کشد، آذری جهرمی یکی از جنجالی ترین وزیران دولت حسن روحانی محسوب می شود.آذری جهرمی ارتباطات دولت دوازدهم با شروع وزارت خود، سعی داشت تغییرات زیادی در حوزه فناوری ایجاد کند.حسن روحانی در مرداد ۱۳۹۶ آذری جهرمی را به عنوان وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت دوازدهم به مجلس پیشنهاد کرد. آذری جهرمی متاهل است و سه فرزند دارد.


خبرداغ:واکنش ترلان پروانه به خبر ازدواجش با سلبیریتی معروف+بیوگرافی و عکس

محمد جواد آذری جهرمی  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در صفحه اینستاگرام خود نسبت به گلایه  فرشته حسینی بازیگر  افغان که در ایران اقامت دارد گفت: "دیروز یکی از مهاجرین عزیز افغانستانی، با انتشار این تصویر در صفحه اینستاگرامش، از مشکلاتی که تهیه سیم‌کارت برای مادرشان فراهم کرده بود نوشته بودند و خواسته بودند به این موضوع رسیدگی شود.​

 

فرشته حسینی

 

بررسی کردم؛ 

اول که هیچ محدودیتی برای واگذاری سیم‌کارت به مهاجرینی که دارای مدارک اقامتی معتبر هستند؛ وجود ندارد.

 

دفتر خدمات ارتباطی، از وظایف خود تخطی کرده است

دوم اینکه برای واگذاری سیم‌کارت به مادر ایشان، هیچ استعلامی از سامانه احراز هویت سازمان تنظیم مقررات نشده است. این بدان معناست که دفتر خدمات ارتباطی، از وظایف خود تخطی کرده است. به او گفته‌اند  سیم‌کارت  به شما نمی‌دهند، تا چند تومان پول بیشتر بگیرند و نقره داغش کنند. بی‌وجدانی است انصافا.


خبرداغ:الهام حمیدی از همسرش جدا شد + علت طلاق


دلجویی از فرشته حسینی

سوم اینکه، شب گذشته، مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات، جناب آقای هادیان با ایشان تماس می‌گیرد و ضمن دلجویی مشکل مادرشان را حل می‌کنند.

چهارم اینکه به سازمان تنظیم مقررات دستور دادم که اولا دفتر متخلف شناسایی، برخورد قانونی با ایشان، به عمل آید. در سامانه ۱۹۵هم امکان ثبت شکایات اتباع سایر کشورها از دفاتر خدماتی فراهم آید."

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍