کد خبر : 712

نقش آفرینی عارفه معماریان بازیگر جوان مجموعه نمایش خانگی مانکن در سریال پایتخت 6

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ عارفه معماریان بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر سال ۱۳۷۰ در مشهد متولد شده است.عارفه معماریان در تئاتر و فیلم های کوتاه همچون دیکتاتور عشق ،فیلم کوتاه یازده و روزی روزگاری بانو تروتزز نقش آفرینی کرده است.حضور عارفه معماریان در سریال مانکن مهم ترین تجربه بازیگری خانم عارفه معماریان محسوب می شود. به تازگی عارفه معماریان در سریال پایتخت ۶ نقش طاهره دختر محمود نقاش را بازی کرده است. در قسمت زیر جزئیاتی از حضور عارفه معماریان بازیگر سریال مانکن در مجموعه تلویزیونی پایتخت را قرار داده ایم. برای افزایش اطلاعاتتان در این زمینه در سایت ستاره پارسی همراه ما باشید.

 

عارفه معماریان بازیگر نقش بهار در سریال «مانکن»، ایفاگر نقش طاهره در «پایتخت ۶» است.

نقش طاهره دختر محمود نقاش در پایتخت ۶ رونمایی شد . ماجرا از این قرار است که نقی معمولی پیش از اینکه به خواستگاری هما سعادت (همسر الانش ) برود به خواستگاری طاهره دختر محمود نقاش رفته بوده و به خاطر همین هما همسر نقی به شدت نسبت به او حساس است .

شخصیت طاهره دختر محمود نقاش در پایتخت ۶ رونمایی شد و در مراسم نفس که برای تقدیر از خانواده پنجعلی معمولی که اعضای بدن پدرشان را اهدا کرده بودند برگزار شده بود، طاهره هم حضور داشت …

بازیگر نقش طاهره دختر محمود نقاش، عارفه معماریان بازیگر سریال مانکن است که پیش از پایتخت بازی او در نقش بهار صوفیان در سریال مانکن شناخته شده بود.

 

فصل ششم مجموعه تلویزیونی پایتخت همزمان با روز اول فروردین ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما درحال پخش است و این مجموعه تلویزیونی در ۱۵ قسمت برای پخش در نوروز ۹۹ از شبکه یک سیما ساخته شده است.

محسن تنابنده، ریما رامین‌فر، احمد مهران‌فر، مهران احمدی، هومن حاجی عبداللهی، بهرام افشاری، نسرین نصرتی، سارا و نیکا فرقانی، عطیه جاوید، سلمان خطی، ابوالفضل رجبی، غلامعلی رضایی بازیگران اصلی این سریال هستند.

عارفه معماریان

عارفه معماریان

سریال «مانکن» مهم ترین تجربه بازیگری عارفه معماریان به حساب می‌آید. او در کنار بازیگران مطرحی مانند محمدرضا فروتن، مریلا زارعی ، امیرحسین آرمان و فرزاد فرزین را کار کرده است. عارفه معماریان در سریال مانکن در نقش بهاره صوفیان خواهر کاوه با بازی امیرحسین آرمان بازی می کند. او درباره بازیگری در تئاتر می‌گوید: « پیشنهاد ایفای نقش، زیاد دارم اما در نقش‌های پیشنهادی مشابهت زیادی با نقش‌هایی که تاکنون بازی کرده‌ام وجود دارد، این نقش‌های مشابه را نمی‌پذیرم برای این که نمی‌خواهم در آن نقش بمانم. در پروسه تمرین به نقش می‌رسم و پروسه اجراهای عموم این روند را تکمیل می‌کند.

او بازیگری را از تئاتر شروع کرد و سال ها در زمینه نمایش فعال بوده است. از سال ۱۳۹۰ به صورت حرفه ای بازیگری را آغاز کرده است.

 

عارفه معماریان برای نوروز ۹۹ نوشت

نوروز بمانید که ایّام شمایید! آغاز شمایید و سرانجام شمایید! . آن صبح نخستین بهاری که ز شادی می آورد از چلچله پیغام، شمایید! . آن دشت طراوت زده آن جنگل هشیار آن گنبد گردننده ی آرام شمایید! . خورشید گر از بام فلک عشق فشاند، خورشید شما، عشق شما، بام شمایید! . نوروز کهنسال کجا غیر شما بود؟ اسطوره ی جمشید و جم و جام شمایید! . عشق از نفس گرم شما تازه کند جان افسانه ی بهرام و گل اندام شمایید! . امروز اگر می چمد ابلیس، غمی نیست در فنّ کمین حوصله ی دام شمایید! . ایّام ز دیدار شمایند مبارک نوروز بمانید که ایّام شمایید!

عارفه معماریان

سالى پر از سلامتى ، حال خوش و ارامش براتون ارزو میکنم. بهار ٩٩ مولانا

 

 فیلم شناسی عارفه معماریان:

۱-فیلم کوتاه : -یازده – به کارگردانی میثم یوسفی ۲– فیلم سینمایی : – دو روز تا ماندن به کارگردانی عمار خطی ۳- سریال نمایش خانگی : ۴-سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده

 

ارسال نظر