کد خبر : 717

حواشی عجیب حضور مهناز افشار هنرپیشه ایرانی در مسابقه استعدادیابی پرشین گات تلنت

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ مهناز افشار زادهٔ ۲۱ خرداد ۱۳۵۶ است.مهناز افشار متولد تهران است.مهناز افشار هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون اهل ایران است. مهناز افشار بازیگری را با مجموعه تلویزیونی گمشده در سال ۱۳۷۷ آغاز کرد و پس از آن با بازی در فیلم سینمایی دوستان به کارگردانی علی شاه‌حاتمی به سینما نیز راه یافت.مهناز افشار در سال ۱۳۸۹ برای ایفای نقش در فیلم سعادت‌آباد، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن را از جشنواره فجر به دست آورد.

 

دستمزد نجومی مهناز افشار در پرشین گات تلنت

گفته می شود که قرارداد مالی بسیار سنگین با مهناز افشار برای حضور به عنوان داور مسابقه استعدادیابی شبکه mbc persia بسته شده است.

این بازیگر یک میلیون یورو برای حضور به عنوان داور این مسابقه دریافت کرده، دستمزدی که معادل بازی در حدود چهارده فیلم سینمایی است.

بازیگر “آشفته‌گی” یک میلیون یورو برای حضور به عنوان داور این مسابقه دریافت کرده است، دستمزدی معادل بازی در حدود چهارده فیلم سینمایی! با این وجود حضور مهناز افشار با حجاب اسلامی باعث شده بسیاری همچنان به بازگشت او به ایران امیدوار باشند.

مهناز-افشار-در-پرشین-گات-تلنت

مهناز افشار در مسابقه استعدادیابی پرشین گات تلنت

لازم به ذکر است این برنامه در بین کاربران شبکه های مجازی با واکش های منفی بسیاری روبرو شد

مهناز-افشار-در-پرشین-گات-تلنت

واکنش منفی کاربران مجازی به پرشین گات تلنت

مهناز-افشار-در-پرشین-گات-تلنت

واکنش کاربران مجازی به پرشین گات تلنت

به دنبال این ماجرا مهناز افشار با انتشار یک فایل صوتی به شایعات درباره دستمزد میلیاردی اش در مسابقه پرشیا گات تلنت واکنش نشان داد.

مهناز افشار با انتشار ویدیویی گفت: مهریه اعلام می‌کنید بدون سند، دستمزد یک میلیاردی اعلام می کنید بدون سند، ماجرای شیرخشک را اعلام می کنید بدون سند. خدا را شکر به جایی رسیدیم که مردم حمایت می کنند و هر حرفی را بدون سند و مدرک باور نمی کنند.

پرشیاز گات تلنت (به انگلیسی: Persia’s Got Talent) یا به‌طور کوتاه PGT، یک مسابقه تلویزیونی است که امتیاز آن از مجموعه گات تلنت توسط شبکه ام‌بی‌سی پرشیا خریداری و پخش شده‌است. در این شو افراد استعدادهای درخشان خود را با قضاوت داوران کشف می‌کنند. این برنامه استعدادهای خوانندگان، رقاصان، شعبده‌بازان، آکروبات‌بازان، کمدین‌ها و نوازندگان ایرانی و در کل هر استعداد نمایشی شگفت‌انگیز در تمام سنین را کشف می‌کند.

فصل اول این برنامه در استکهلم سوئد فیلمبرداری شد که محل اقامت جمعیت زیادی از فارسی زبان است. مانند سایر نمایش‌های گات تلنت، شرکت‌کنندگان پرشیاز گات تلنت برای داوران و آراء مخاطبان اجرا می‌کنند و برنده جایزه نقدی دریافت می‌کند. همچنین این مسابقه برای هر کسی که مسلط به زبان فارسی باشد قابل شرکت است

 

ارسال نظر