کد خبر : 721

نسرین نصرتی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون اهل ایران است.

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ نسرین نصرتی زادهٔ ۲۷ مرداد ۱۳۵۵ است.نسرین نصرتی متولد تهران است. نسرین نصرتی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون اهل ایران است.نسرین نصرتی در مجموعه پایتخت بازی کرده است.نسرین نصرتی بازیگر نقش فهمیه در سریال پایتخت که این روزها در حال پخش می باشد اصالتا اهل لاهیجان است.نسرین نصرتی سال 88 ازدواج کرده و دختری به نام سوفی دارد.

 

 

تصاویر جدید و دیده نشده نسرین نصرتی

نسرین نصرتی

نسرین نصرتی

 

در این روزهای سخت که مردم در قرنطینه خانگی هستند سریال پایتخت ۶ لحظات شادی را برای مردم به وجود آورده است. یکی از بازیگران این سریال نسرین نصرتی از بازیگران مطرح عرصه تئاتر می باشد که با سریال پایتخت به اوج شهرت رسید و توانسته است در نفش فهمیه ماندگار شود. در ادامه مروری داریم بر زندگی نسرین نصرتی بازیگر تئاتر و تلویزیون با پرشین وی همراه شوید.

 

زندگی نسرین نصرتی

نسرین نصرتی ۲۷ مرداد ماه سال ۱۳۵۵ در تهران به دنیا آمد. او دیپلم فنی حرفه ای هنر دارد و دانشجوی انصرافی رشته طراحی پارچه و لباس در مجارستان است، ابتدا منشی صحنه بود اما بعد ها به بازیگری روی آورد. مهم ترین کاراکتر نسرین نصرتی، کماکان همین فهیمه است. او آنقدر در پایتخت به چشم آمد که بعید به نظر می رسد به این زودی ها بتواند روی دست این موفقیت بلند شود.

 

 

شروع بازیگری نسرین نصرتی

حضورش در عرصه بازیگری بصورت کاملا اتفاقی صورت گرفت به پیشنهاد یکی از دوستانش از سال ۸۰ بعنوان منشی صحنه وارد تئاتر شد در یکی از روزها در نبود بازیگر آن نقش، بجای وی بازی کرد و مورد اقبال قرار گرفت و همینطور برای بازی در یک نمایش از او دعوت کرد که موجب تغییر سرنوشت وی شد. بعد از چندین سال تست در دفتر بازیگری سیروس الوند در نهایت با انتخاب دسیتار وی برزو نیک نژاد به سریال تا ثریا سیروس مقدم در سال ۱۳۹۰ معرفی شد و بازی کرد.

 

گفتنی است نسرین نصرتی در جشن حافظ ۹۵ جایزه بهترین بازیگر زن کمدی برای حضور در سریال پایتخت  را دریافت نمود. وی همچنین در فیلم محمد رسول الله (ص) با محسن تنابنده هم بازی بوده است.

 

ازدواج و به دنیا آمدن دختر نسرین نصرتی

نسرین نصرتی در سال ۸۸ با سام پاک پیکار که در حوزه هنر کار نمی کند و تنها به کار همسرش علاقه دارد ازدواج کرد، آشنایی اش در یک مهمونی خانوادگی شروع شد و بعد از ۱۰ سال ارتباط در نهایت به خواستگاری و ازدواج ختم شد. این زوج در آبان سال ۹۵ صاحب یک دختر بنام سوفی شدند.

نسرین نصرتی

به گفته خودش همسرش بازیگر نیست و فعالیت حرفه ای اش در مورد هنر نیست اما او مخاطب جدی هنر است و به حوزه کاری من اشراف کامل دارد؛ همین موضوع باعث می شود با یکدیگر در نهایت عشق و احترام زندگی کنیم. او بهترین مشاورم است و بی تردید اگر لطف و حمایت های او نبود، نمی توانستم به بازیگری ادامه داده و پرتوان کارم را انجام دهم.

 

نسرین نصرتی از سال ۸۸ و با بازی در فیلم تلویزیونی «در آغاز یک روز» به کارگردانی بهرام توکلی به عرصه بازیگری وارد شد و تا سال ۹۰ در چند فیلم مختلف، نقش هایی کوتاه داشت. این بازیگر اولین بار توسط سیروس مقدم در سریال «تا ثریا» شناخته شد و بلافاصله بعد از آن در فصل دوم پایتخت بازی کرد.

وی از آن دست بازیگرانی است که به تعبیر سیروس مقدم، خودش خودش را به مجموعه ثابت کرده است. فهیمه به خاطر ادای درست و جذاب لهجه مازندرانی و قرار گرفتن درست در جایگاه یک زن شمالی، از فصل دوم توجه ها را به خودش جلب کرد و امسال در فصل پنجم و ششم این مجموعه به خاطر همراهی با بهرام افشاری، بیشتر از پیش هم به چشم آمد.

 

 

بازی نسرین نصرتی در سریال پایتخت ۶

فصل ششم سریال «پایتخت» با کارگردانی سیروس مقدم، تهیه‌ کنندگی الهام غفوری و بازی ریما رامین‌ فر، محسن تنابنده، نسرین نصرتی، احمد مهرانفر و مهران احمدی از (جمعه اول فروردین ) ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش شده است.

 

نسرین نصرتی در نقش فهمیهِ سریال «پایتخت» بسیار خوب جا افتاده است و مخاطب دوستش دارد. عکس جدیدی که از این سریال منتشر شده است، تصویر ریما رامین‌فر (هما) کنار نسرین نصرتی (فهیمه) را نشان می‌ دهد که در صحنه‌ای از «پایتخت ۶»، چهره‌ ای نگران دارند.

 

گفتنی است نوروز ۹۸ قرار بود به تماشای پایتخت بنشینیم اما با درگذشت خشایار الوند که از نویسندگان اصلی سریال بود، گروه تولید کار را متوقف کردند و فصل ششم به نوروز ۹۹ رسید. حالا با بازگشت مهران احمدی در نقش بهبود فریبا این سریال رنگ‌ و بویی تازه به خود گرفته است.

نسرین نصرتی

علاقه مردم به سریال «پایتخت» به روایت خواهر نقی معمولی

شاید یکی از نقش‌های دلچسب و دوست‌داشتنی این سریال “فهیمه” خواهر نقی معمولی باشد که این نقش را نسرین نصرتی بازی می‌کند؛ بازیگری که در سریال “تا ثریا”، “روشنایی‌های شهر”، “و خداوند عشق را آفرید”، “شهر زیبا” و ایام محرم امسال در سریال “وقت صبح” شبکه یک سیما نقش‌آفرینی کرد.

 

او بارها روی صحنه تئاتر و در قاب سیما دیده شده بود اما شاید درخشش توانمندی‌های هنرمندانه‌اش جلوی دوربین سیروس مقدم و در کنار خانواده نقی معمولی سریال “پایتخت” بیشتر به رخ کشیده شد. جایی که در “پایتخت”۳ خط داستان‌های فرعی، خواهر نقی معمولی و بهبود همسرش – مهران احمدی- را خیلی جدی وارد داستان کرد؛ بازیگری که خودش اصالت گیلانی دارد اما با تمرکزی خاص نقش شخصیتی مازنی را به خوبی اجرا کرد.

نسرین نصرتی از تئاتر به تلویزیون و سینما آمده و متولد ۱۳۵۵ در تهران است و با بازی در صحنه تئاتر خودش را به جامعه هنر شناساند. پیش از این دوربین “پایتخت” سیروس مقدم، در “تا ثریا” خودش را به این کارگردان قدیمی تلویزیون ثابت کرده بود؛ نصرتی در فیلم “محمد رسول‌الله” مجید مجیدی هم با محسن تنابنده هم‌بازی بوده است.

 

نسرین نصرتی

همه چیز درباره زندگی نسرین نصرتی بازیگر پایتخت

نسرین نصرتی یا “فهیمه” سریال “پایتخت” این روزها منتظر شروع فیلمبرداری فصل ششم این سریال تلویزیونی است و اعتقاد دارد دوباره زندگی و خانواده در کنار هم قرار می‌گیرند و به خبرنگار خبرگزاری تسنیمگفت: پاکی و صداقتی که در این سریال وجود دارد برای مخاطب، بازیگر و عواملش دلنشین و دلچسب است. چون عین زندگی را روایت می‌کند؛ حتی در بازپخش‌ها هم مخاطب پای تماشایش می‌نشیند و می‌تواند در فصل‌های متمادی بیننده داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه تلخی‌ها، شیرینی‌ها و چالش‌های سریال “پایتخت”، واقعی‌ و باورپذیرند، تأکید کرد: خاصیت شخصیت‌های سریال “پایتخت” این است که همه عین زندگی‌اند؛ تلخی‌ها، شیرینی‌ها و چالش‌هایشان دلچسب و واقعی‌اند چون عین زنجیر به هم پیوسته‌اند. فهیمه را مردم دوست دارند چون به زنان تلاشگر، فهیم و قدرتمند احترام می‌گذارند.

 

او درباره شروع فیلمبرداری سریال گفت: به ما گفته‌اند اوایل آذرماه آماده باشید تا در شیرگاه فصل ششم سریال تلویزیونی “پایتخت” شروع شود؛ خبری از ماجراهای این سریال ندارم و امیدوارم باز هم اتفاقات جذاب و دلچسبی را برای مخاطب در عید نوروز ۱۳۹۹ رقم بزنیم.

بازیگر نقش فهیمه سریال “پایتخت” به دلایل موفقیت و توجه مخاطب به این مجموعه تلویزیونی در فصل‌های متمادی اشاره کرد و گفت: مردم “پایتخت” را دوست دارند و در فصل‌های متمادی‌ آن را پذیرفتند چون ادامه زندگی مستمر و واقعی را نشان می‌دهد و تماشاگر با تماشایش، تصویری باورپذیر از زندگی ایرانی را به رخ می‌کشد؛ زندگی که هم تلخی دارد، هم شیرینی و هم چالش و اتفاقات را باورپذیر روایت می‌کند.

 

او در خصوص نقش‌آفرینی‌اش در سریال “وقت صبح” و حضور در دو نمایش تئاتر، اظهار کرد: من در طول سال گذشته مینی‌سریال تلویزیونی به نام “وقت صبح” برای ایام محرم بازی کردم که از شبکه یک سیما پخش شد. دو تئاتر بازی کردم که روی صحنه تالار مستقل رفت.

 

وی در پایان با اشاره به سریال “پایتخت”۶ خاطرنشان کرد: آرزویم این است که همچون “پایتخت”های گذشته این فصل هم ماجراهای جذاب و دیدنی برای مخاطب رقم بزند و همین‌طور اقبال بیننده را شاهد باشیم.

چرا که بازیگران این سریال هرکدام از نقطه‌ای کنار هم قرار می‌گیرند و تمام فکر و ذکرشان این است که مخاطب نقش‌آفرینی‌هایشان و اتفاقات و ماجراهای سریال را دوست داشته باشد. سختی‌ها و پیچیدگی‌ها را به جان می‌خرند تا اتفاقات خوبی را مردم از قاب تلویزیون مشاهده کنند.

 

ارسال نظر