کد خبر : 800

عکس های جدید سحر قریشی و دیگر بازیگران فیلم سینمای "آنچه مردان درباره زنان نمی دانند" که در این فیلم سحر قریشی نقش یک دختر را دارد که ازدواج موقت داشته و باردار شده است را در ادامه مشاهده کنید.

 

  عکس های جدید سحر قریشی و دیگر بازیگران فیلم سینمای آنچه مردان درباره زنان نمی دانند که در این فیلم  سحر قریشی  نقش یک دختر را دارد که ازدواج موقت داشته و باردار شده است را در ادامه مشاهده کنید.

 

داستان این فیلم درباره ازدواج موقت است.

در این فیلم محمدرضا شریفی نیا، فاطمه گودرزی، سحر قریشی، ارسلان قاسمی و… به ایفای نقش خواهند پرداخت.

فیلم سینمایی «آنچه مردان درباره زنان نمی دانند» به کارگردانی قربان محمدپور است، که پیش از این دو فیلم «زبان مادری» و «دل بی قرار» را در کارنامه خود ثبت کرده است و فیلمنامه نیز توسط وی نوشته شده است.

 

 

عکس مهدی طارمی سحر قریشی فتوشاپ بود 

خبر ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی چندی پیش در فضای مجازی منتشر شد و با واکنش تند این دو چهره سرشناس مواجه شد. این ماجرا که با یک پست در توئیتر مهدی طارمی آغاز شد ، بعد از یک روز با واکنش شدید برادر سحر قریشی و مهدی طارمی تقریبا منتفی شده بود اما با انتشار پستی توسط یک بازیگر مشهور ماجرای ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی دوباره سوژه رسانه ها شد.

 

عکس فتوشاپ شده مهدی طارمی و سحرقریشی

با کمی دقت در این عکس متوجه خواهید شد که قسمت سر عکس خانمی که کنار مهدی طارمی ایستاده است فتوشاپ شده و ساختگی است.

 

مهدی طارمی سحر قریشی

عکس ساختگی که شایعه ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی را قوت بخشید

عکسی که با فتوشاپ شایعه ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی را ساخت

این تصویر متعلق به مهدی طارمی کنار خانم گل فوتسال ایران بود که با فتوشاپ و تغییراتی کوچک سحر قریشی جایگزین خانم گل شده بود.

 

مهدی طارمی سحر قریشی

ارسال نظر