کد خبر : 814

در اینجا به پشت پرده ماجرای جنجالی لو رفتن عکس مهدی طارمی و سحر قریشی می پردازیم .

به گزارش ستاره پارسی؛ سحر قریشی زادهٔ ۶ دی ماه ۱۳۶۶ است. سحر قریشی در تهران متولد شده است.سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون، و مدل ایرانی است. سحر قریشی کار بازیگری را از سال ۱۳۸۸ با بازی در فیلم سینمایی لج و لج بازی به کارگردانی سید مهدی برقعی شروع کرد و بعد از ایفای نقش یلدا در مجموعه تلویزیونی دلنوازان به شهرت رسید.

تقریبا تمامی عکسهای اینستاگرامی به عکس های خصوصی و  لو رفته از سحر قریشی و وقتی زیگر زن سینمای ایران و یا عکس مهدی طارمی و سحر قریشی اختصاص پیدا کرده ، اما این عکس ها از کجا پیدا شده و دلیل لو رفتن تصاویر خصوصی مهدی طارمی و سحر قریشی چیست؟

یک کانال تلگرام پرمخاطب عکسهای خصوصی مهاجم تیم ملی و بازیگر سینما را منتشر کرد، این سوال مطرح شده که چطور این تصاویر و عکس مهدی طارمی و سحر قریشی به فضای مجازی رسیده است.

 

سحر قریشی

عکس مهدی طارمی و سحر قریشی

سحر قریشی

مهدی طارمی و سحر قریشی روی صفحه اول خبر ورزشی

روزنامه خبرورزشی که یکی از تصاویر لورفته از این دو نفر را روی جلد برده در پاسخ به این سوال نوشته: غیرممکن است طارمی یا قریشی که چند ماه قبل اخباری درباره ازدواجشان منتشر شده بود این تصاویر را برای انتشار به کسی داده باشند.

 

انتشار این عکسها، انگشت اتهام را به سمت یک دوست مشترک برده که به اپل آی‌دی این دو نفر دسترسی داشته است. هنوز معلوم نیست قریشی و طارمی قربانی حسادت‌های زنانه شده‌اند یا قربانی اخاذی. شنیدیم خانواده قریشی قصد دارند این موضوع را از طریق پلیس فتا پیگیری کنند. باید منتظر ماند و دید که این موج جدید که در مورد عکس مهدی طارمی و سحر قریشی راه افتاده به کجا ختم خواهد شد ؟ و آیا فرد پخش کننده این تصاویر دستگیر خواهد شد یا نه !! پیشتر نیز عکس  این دو نفر در یک مرکز خرید در کشورهای حاشیه خلیج فارس منتشر شده بود .

 

انگشتر سحر قریشی

شایعه ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی از آن جایی شروع شد که این فوتبالیست و بازیگر مشهور در دوحه قطر با هم دیده شدند و ویدئو آن در فضای مجازی خیلی زود دست به دست شد. هرچند این دو سلبریتی در خصوص ماجرای ازدواجشان تا به امروز سکوت کرده بودند ولی سحر قریشی با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرامش (که البته خیلی زود آن را حذف کرد) به شایعات قوت بخشید. در این عکس سحر قریشی انگشتری به دست دارد که مشابه آن را پیشتر در دست مهدی طارمی دیده بودیم.

سحر قریشی

ارسال نظر