کد خبر : 818

عکس جدید برد پیت و دوست دختر جدیدش را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

به گزارش ستاره پارسی؛ ویلیام بردلی «بِرَد» پیت (به انگلیسی: William Bradley "Brad" Pitt) ‌ متولد ۱۸ دسامبر ۱۹۶۳ است.برد پیت بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی است.اولین فیلمی که باعث شناخته‌شدن برد پیت شد، فیلم تلما و لوییز محصول سال ۱۹۹۱ بود. اما اولین نقش‌های موفق و اصلی برد پیت در فیلم‌های بعدی‌اش چون رودخانه‌ای که از آن میان می‌گذرد (۱۹۹۲)، مصاحبه با خون‌آشام (۱۹۹۴) و افسانه‌های خزان (۱۹۹۴) اتفاق افتاد. دو فیلم هفت و ۱۲ میمون باعث تحسین برد پیت از سوی منتقدین شد و در نهایت نیز بخاطر فیلم ۱۲ میمون، برای اولین بار نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد و همچنین به دلیل بازی در فیلم روزی روزگاری در هالیوود برنده یک جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد. 

برد پیت بازیگر مشهور هالیوود و یکی از جذاب ترین مردان دنیای هالیوود بعد از جدایی از انجلینا جولی مجرد زندگی میکند اما بتازگی این چهره ی مشهور با یک زن عراقی آمریکایی مشاهده شده است .به گزارش ایران ناز برد پیت به تازگی در حال خوردن غذا در یکی از رستوران‌های معروف فست‌فودی همراه با دوست جدیدش خانم علیاء شوکت دیده شده‌است.با وجود ادعاهای برد پیت مبنی بر اینکه هیچ رابطه ای با علیا شوکت پس از جدایی از آنجلینا جولی ندارد، اما در جاهای مختلفی با علیاء شوکت بازیگر کمتر شناخته شده هالیوود، دیده شده است. شوکت بازیگر آمریکایی است و پدر عراقی دارد.

برد پیت

عکس جدید برد پیت و دوست دختر جدیدش

برد و علیا شوکت یک روز پس از حضور در کنسرت موسیقی، با هم در حال خرید برگر In_N_Out بودند. برد پیت ۵۶ ساله و علیا شوکت ۳۰ ساله در لس‌آنجلس و در یکی از شعب رستوران‌های زنجیره‌ای با هم بودند. برد پیت  سوئیشرت بژ، شلوار جین آبی و کلاه فدورا پوشیده بود.

برد پیت

عکس جدید برد پیت و دوست دختر جدیدش

برد پیت عصبی به نظر می‌رسید و سعی می‌کرد تا از دوربین‌ها دور باشد. علیا نیز یک دامن روشن با لباس صورتی پررنگ و کفش سیاه پوشیده بود. آنها بیش از چندبار در کنار یکدیگر بوده‌اند، در یک نمایشگاه هنری در لس‌آنجلس، در اوپرا نوکهادنیزار در کانی‌وست هالیوود.

برد پیت

پس از جدایی برد پیت از آنجلینا جولی، شایع شده بود او قرار است با جنیفر آنیستون دوباره نامزد شود، اما تصاویر او با علیا شوکت همه حدس و گمانها را از بین برد.

 

 

ارسال نظر