کد خبر : 832

واکنش محسن تنابنده نویسنده مجموعه پایتخت به اظهار نظر حسام الدین آشنا درباره سریال پایتخت

به گزارش ستاره پارسی؛ محسن تنابنده زادهٔ ۲۶ فروردین ۱۳۵۴ است.محسن تنابنده متولد شده در تهران است.محسن تنابنده بازیگر، کارگردان و نویسنده سینما، تئاتر و تلویزیون ایرانی است.محسن تنابنده فارغ‌التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه هنر است.

سریال پایتخت ۶ در سال ۹۸ به کارگردانی سیروس مقدم تولید شده است و شب ها ساعت ۲۲ از شبکه یک پخش می شود. سریال پایتخت تاکنون حواشی زیادی داشته و شاهد شوخی های سیاسی در این سریال بوده ایم. به همین دلیل حسام الدین آشنا مشاور رئیس جمهور درباره این سریال اظهار نظر کرد که واکنش محسن تنابنده را به دنبال داشت. در قسمت زیر واکنش محسن تنابنده به نظر مشاور رئیس جمهور درباره مجموعه پایتخت را قرار داده ایم. برای افزایش اطلاعاتتان در این زمینه در ستاره پارسی همراه ما باشید.

 

اظهار نظر مشاور رئیس جمهور درباره مجموعه پایتخت

حسام الدین آشنا مشاور رئیس جمهور، در حساب توییتری خود مطلبی را درباره مجموعه تلویزیونی «پایتخت» منتشر کرد و نوشت:

“«پایتخت» از بسیاری از خطوط سبز و سفید و قرمز صدا و سیما عبور کرده و بسیاری از آن‌ها را فرسنگ ها جا به جا کرده است.”

محسن تنابنده

محسن تنابنده و حسام الدین آشنا

در همین راستا، محسن تنابنده یکی از بازیگران نقش اول سریال «پایتخت» که سالهاست در این گروه سریالی حضور دارد، در پاسخ به حسام الدین آشنا مشاور رئیس جمهور حجت الاسلام حسن روحانی در صفحه اینستاگرامی خود نوشت:

“پایتخت به عمری ده ساله رسیده چون از دل افکار عمومی خلق شده و بخشی از حرفها و درد ودل مردم است این ده سال مصادف شد با عمر دو دولت با دو جهان بینی متفاوت اما در هر دوره حرف خودش که همان حرف مردم بود را زد تا نشان دهد نه غریبه می شناسد نه آشنا ممنون جناب آشنا”

محسن تنابنده

توییتر مشاور رئیس جمهور

این فصل از «پایتخت» در ۱۵ قسمت به کارگردانی سیروس مقدم و بازی محسن تنابنده، ریما رامین‌فر، احمد مهران‌فر، مهران احمدی، هومن حاجی عبداللهی، بهرام افشاری، نسرین نصرتی، سارا و نیکا فرقانی، عطیه جاوید، سلمان خطی، ابوالفضل رجبی، غلامعلی رضایی و … ساخته شده است.

 

محسن تنابنده که فارغ‌التحصیل رشتۀ بازیگری است به‌طور حرفه‌ای فعالیت بازیگری خود را در عرصۀ تئاتر در سال ۱۳۷۴ با بازی در نمایش بارعام و پس از آن نمایش جریان عصبی که هر دو اثر نوشته و کار حسن وارسته است آغاز کرد. پس از تجربۀ چند نقش در تئاتر، با بازی در فیلم دانه‌های ریز برف به کارگردانی علیرضا امینی در سال ۱۳۸۲ وارد سینما شد، البته او در طول دوران حرفه‌ای خود همواره علاوه بر بازیگری به نویسندگی و بازیگردانی نیز مشغول بوده‌است.

 

ارسال نظر