کد خبر : 833

توهین به احسان علیخانی و آریا عظیمی نژاد در جنجال اسم استراماچونی سرمربی سابق تیم استقلال تهران .

به گزارش ستاره پارسی؛محمد دانشگر مدافع تیم استقلال گویا از توضیحات و عذرخواهی مودبانه آریا عظیمی نژاد  ، موزیسین و داور عصر جدید ، همچنان قانع نشده که با دو استوری توهین آمیزش سعی کرده تا به تنهایی پاسخ آریا عظیمی نژاد داور عصر جدید و احسان علیخانی مجری عصر جدید را بدهد

 

توهین به داور و مجری عصر جدید

در برنامه دیشب عصر جدید آریا عظیمی نژاد  یکی از داوران این برنامه  از اصطلاح ما قبل تاریخ برای نام استراماچونی استفاده کرد که تصور نمی کرد در این حد با واکنش هواداران استقلال روبه رو شود. او بعد از برنامه مجبور به توضیح در این خصوص شد و در یک پست در صفحه شخصی اش اعلام کرد به هیچ عنوان قصد بی احترامی به مربی سابق باشگاه استقلال را نداشته و صرفا عجیب بودن نام مربی سابق استقلال باعث شده او این اصطلاح را به  کار ببرد و با این حالا اعلام کرد که به هیچ عنوان فوتبالی نیست و حتی متوجه حساسیت های اینچنینی هواداران دو تیم هم نبوده.

عصر جدید

صحبت جنجالی شب گذشته آریا عظیمی نژاد ، داور برنامه عصرجدید که موجب ناراحتی استقلالی ها شد . آریا عظیمی نژاد داور مسابقه در زمان صحبت‌های احسان علیخانی که دانش فوتبالی عظیمی‌نژاد را با گفتن جمله «آریا فکر می‌کنه بیرانوند دروازه‌بان تراکتور تبریز است»، زیر سوال برده بود به میان کلمات علیخانی آمد و با گفتن جمله «یه موجود ماقبل تاریخ کی بود؛ استرا. استراماچونی» موجب ناراحتی هواداران استقلال شد.

بعد از این دیالوگ که چند ثانیه طول کشید و می‌توانست در زمان ارائه برنامه پخش نشود، در شبکه‌های اجتماعی استقلالی‌ها به شدت نسبت به این اظهارنظر موضع گرفتند و ناراحتی خودشان را ازآریا عظیمی نژاد ابراز کردند. عظیمی‌نژاد که اصلا به فوتبال علاقه‌ای ندارد و در گذشته صراحتا در برنامه دورهمی به این موضوع اشاره کرده بود، بعد از پخش برنامه و عکس العمل طرفداران استقلال در صفحه شخصی خود در اینستاگرام ضمن دلجویی از طرفداران استقلال دلیل صحبت‌های خود را فقط به دلیل سختی تلفظ استراماچونی اعلام کرد و گفت: «تلفظ این اسم برایش یادآور اسم‌های دوران زمین‌شناسی قدیم است و منظورش فقط همین بوده است.» عظیمی‌نژاد در خاتمه گفته همه را دوست دارد از آبی گرفته تا قرمز و چه بی‌رنگ مثل خودش

 

استوری توهین آمیز محمد دانشگر به داور و مجری عصر جدید

اما محمد دانشگر گویا از توضیحات و عذرخواهی مودبانه این موزیسین همچنان قانع نشده که با دو استوری توهین آمیزش سعی کرده تا به تنهایی پاسخ این هنرمند والبته احسان علیخانی را بدهد.

عصر جدید

محمد دانشگر بازیکن تیم استقلال تهران

دانشگر با انتشار دو تصویر از علیخانی و عظیمی نژاد و دو ایموجی توهین آمیز و البته کپشنی دور از ادب نسبت به ماجرای اتفاق افتاده در برنامه دیشب عصر جدید واکنش نشان داد که البته این رفتار این بازیکن و توهین به داور و مجری عصر جدید حتی با انتقاد تند برخی از هواداران استقلال هم روبه رو شد . هواداران استقلال رفتارهای اینچنینی را هرگز در شان بازیکن تیم شان ندانسته و خواستار پاک کردن این پست از سوی بازیکن تیم شان شدند.

محمد دانشگر مدافع استقلال از احسان علیخانی عذرخواهی کرد.

عصر جدید

محمد دانشگر مدافع تیم فوتبال استقلال از احسان علیخانی و آریا عظیمی‌نژاد عذرخواهی کرد. ساعاتی قبل محمد دانشگر مدافع تیم فوتبال استقلال با انتشار دو استوری توهین‌آمیز واکنش تندی نسبت به احسان علیخانی و آریا عظیمی‌نژاد به دلیل صحبت‌های شب گذشته در برنامه عصرجدید نشان داده بود. دانشگر دقایقی قبل اما با پادرمیانی مهدی رحمتی از این دو نفر عذرخواهی کرد.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍