کد خبر : 853

قسمت 26 سریال مانکن در نمایش خانگی توزیع شد و این سریال بعد از چند ماه توزیع به ایستگاه پایانی رسید.ویدیویی از امیرحسین ارمان در لباس دامادی در پشت صحنه سریال مانکن در ادامه مطلب مشاهده می کنید

به گزارش ستاره پارسی؛ امیرحسین آرمان (زاده ۱۴ آبان ۱۳۶۱ - تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.امیرحسین آرمان اولین تجربه بازیگری او به‌طور رسمی فیلم سینمایی ازدواج به سبک ایرانی به کارگردانی حسن فتحی در سال ۱۳۸۳ بود. امیرحسین آرمان پس از این تجربه در چندین فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخت که از این بین در سینمایی صد سال به این سال‌ها درخشش خود را بیش از پیش به نمایش گذاشت. امیرحسین آرمان پس از آن نیز فعالیتش در سینما با فیلم‌هایی همچون نازنین، در امتداد شهر، شیفت شب، یک حبه قند و … ادامه یافت و امیرحسین آرمان سرانجام با حضور در سریال‌های تلویزیونی کیمیا (مجموعه تلویزیونی) به کارگردانی جواد افشار و پریا کاری از حسین سهیلی‌زاده شناخته شد.بیوگرافی امیرحسین آرمان بازیگر سینما و تلویزیون را در سایت ستاره پارسی مشاهده نمایید.

 

ویدیویی از امیرحسین ارمان در حال گریه در پشت صحنه سریال مانکن را ببینید . : 

سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی ایرج محمدی است که از اولین روزهای شهریورماه 98 در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

28 بهمن ماه ،قسمت 26 سریال مانکن در نمایش خانگی توزیع شد و این سریال بعد از چند ماه توزیع به ایستگاه پایانی رسید.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
از دنیای ورزش
از دنیای سینما و تئاتر
از دنیای مد و لباس
روی خط رسانه
‍‍‍