کد خبر : 958

در این ویدئو حرکات موزون و رقص رحمت با تیپ پایتختی اش دیده می شود.

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ هومن حاجی‌عبداللهی زادهٔ ٢٣ تیر ۱۳۵۴ تهران است.هومن حاجی‌عبداللهی هنرپیشه، مجری تلویزیون، صداپیشه و دوبلور ایرانی است.هومن حاجی‌عبداللهی در مقطع بسیار کوتاهی عضو انجمن گویندگان جوان بوده‌است. از آثار دوبله هومن حاجی‌عبداللهی می‌توان به آثاری چون هیولاها علیه بیگانگان (در نقش دکتر سوسکه)، ملاقات با رابینسون‌ ها (در نقش پدربزرگ)، رئیس مزرعه (درنقش مایلز)، دنیای وحش (در نقش سنجاب باغ وحش)، آواتار:اخرین بادافزار (درنقش پدر ساکا و پادشاه باسیکسن)، باب اسفنجی شلوار مکعبی (در نقش باب اسفنجی)، شرک ۱ (در نقش شرک)، خوش قدم (در نقش شاهین) و پنج بچه‌ و شنی (در نقش شنی) نام برد.هومن حاجی‌عبداللهی در سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در بخش مسابقه تئاتر «ایران دو» جایزۀ بهترین بازیگر مرد برای نمایش «تناسخ سه تا سی و پنج تومن» را کسب نمود.

سریال پایتخت ۶ در موعد مقرر به پایان رسید اما داستان این سریال ناتمام ماند و به بعد از کرونا موکول شد. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی برای شما قرار دهیم از رقص رحمت و آواز خواندن رحمان و رحیم در پشت صحنه این سریال. با ما همراه باشید

رقص رحمت در پشت صحنه پایتخت

بد نیست بدانید قصه ادامه سریال پایتخت چیست!

سریال پایتخت در قسمت پانزدهم موقتا به ایستگاه پایانی رسید اما طبق اعلام گروه سازنده و در راس آنها سیروس مقدم دو قسمت طلب مخاطبان می شود تا با پایان قصه ویروس منحوس و احتمالا همه‌مان با عید سعید فطر این دو قسمت روی آنتن برود.

اما قصه اینجاست که این سریال جذاب و پر مخاطب که در استارت قصه ی چندانی نداشت و براساس جذابیت و با نمک بودن کاراکتر ها تا اینجا پیش رفت کم کم وارد فاز های جدیدی شد که منطقی نیست به این زودی ها جمع شود.

در واقع با گذشت ۱۰ تا ۱۲ قسمت اتفاقاتی در سریال رخ داد که هر کدام از شخصیت ها دارای قصه هایی هستند که می توانند تا ۳۰ قسمت سریال را پیش ببرند.

بدیهی است استقبال مخاطب رسانه ملی و البته مدیران سیما از این اقبال می تواند بهانه ایی باشد تا سیروس مقدم داستان هایی که تازه در سریالش جوانه زده است را به انتها برساند.

 

قصه ادامه سریال پایتخت

۱/ ماجرا دعوت نامه شخصیت نقی برای داوری

۲/ وضعیت بهبود و بیماری اش

۳/ عشق نافرجام ارسطو به طاهره

۴/ داستان هم دستی ارسطو با تیم حمل و پخش مواد مخدر

۵/ زندگی جدید رحمت

۶/ لژیونر شدن بهتاش

۷/ داستان نقی و حمل مواد

و….

داستان هایی هستند که نمیتوان آن را به سال آینده موکول کرد و می توان در ادامه این سریال را به پخش هر شبی و سالیانه رساند.

پایتخت

داستان های پایتخت

بدیهی است اگر این استراکچر با نگاهی عمیق تر در نگارش از ابتدا راه میافتاد سریال زودتر از این حرف ها می توانست وارد فاز جدی تری در بهره‌برداری از این قصه ها باشد و منطقی نیست که این سر فصل ها به شکل سوال در ذهن مخاطب باقی بماند تا سال بعد!

مگر اینکه تلویزیون یا اسپانسر ها نتوانند از پس تیم گران و حرفه ایی پایتخت بر بیایند یا علاقه ایی برای این ادامه در گروه پایتخت و تیم تهیه و تولید وجود نداشته باشد.

و البته حیف است به شیوه اشتباه خیلی از تولیدات نمایشی در دو قسمت پایانی تمام این قصه های جذاب سردستی جمع شود و در نهایت تماشاگر اصطلاحا در خماری این همه ماجرا که هر کدام پتانسیل یک قصه ی کامل را دارند بماند.

 

ارسال نظر