کد خبر : 959

بالاخره ماجرای بدل ایرانی پیتر چک با پیتر چک واقعی بالا کشید و پیتر چک در صفحه اینستاگرامی بهتاش فریبا بازیگر پایتخت 6 اقدام به نوشتن کامنتی حالب کرد .

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ بهرام افشاری زادهٔ ۶ خرداد ۱۳۶۶است.بهرام افشاری بازیگر، سینما، تئاتر و تلویزیون است.بهرام افشاری اهل جورقان همدان است.بهرام افشاری از سال 82 کار آماتور را شروع کرد و بهرام افشاری ازسال 88 به تهران آمد و خودش گفته است که افتخار این رو داشتم که شاگرد استاد سمندریان باشم .

داستان بهتاش فریبا و پیتر چک وارد مرحله جدیدی شده است. حتما در جریان شخصیت بهرام افشاری در سریال محبوب پایتخت هستید. پیتر چک ایران سوژه خوبی را برای کاربران ایرانی اینستاگرام فراهم کرد تا به صفحه پیتر چک اصلی بروند و با بهتاش فریبای اهل چک! شوخی کنند.

 

پیتر چک واقعی و بهتاش فریبا

این موضوع سوژه گزارش چند روز قبل پایگاه خبری فوتبالی شد منتهی حالا اتفاق جدیدی در این زمینه رخ داده. ماجرا از این قرار است که بهرام افشاری در تاریخ ۲۷ دسامبر ۲۰۱۹ – ۶ دی سال ۹۸ – تصویری از حضورش در ورزشگاه آزادی برای ضبط یکی از سکانسهای سریال پایتخت را منتشر کرد. سکانس معروف بازی پرسپولیس و نساجی که بهتاش فریبا درون دروازه تیم محبوب مازندرانی قرار می‌گیرد و ستاره میدان می‌شود.

 

پیتر چک و اطلاع از ماجرای پایتخت ۶

نکته جالب اینکه، ۱۱ ساعت قبل پیتر چک که گویا تازه در جریان وجود نسخه ایرانی‌اش قرار گرفته، زیر این پست کامنت گذاشته و از شیرجه بهرام افشاری به عنوان یک سیو زیبا یاد کرده. کامنتی که تا لحظه نگارش این مطلب، نزدیک به ۶۰۰ لایک خورده و با واکنشهای مختلفی روبرو شده. یکی از کاربران صفحه بهرام افشاری، به انگلیسی ماجرای سریال پایتخت و شخصیت بهتاش فریبا را برای پیتر چک توضیح داده است. اکثر کامنتها هم به تعجب کاربران صفحه افشاری از واکنش پیتر چک اصلی به بدل ایرانی‌اش اختصاص داشته است.

تعریف-پیتر-چک-از-بدل-ایرانی_اش-2-600x547

بیوگرافی کوتاهی از  پیتر چک

پیتر چک متولد۲۰ مه ۱۹۸۲ در پلزن  دروازه‌بان اهل جمهوری چک می‌باشد که در باشگاه چلسی بازی می‌کرد و هم‌اکنون بعد از ۱۱ سال به آرسنال پیوسته‌است. پیتر چک، سابقهٔ بازی در تیم ملی فوتبال جمهوری چک را دارد و به همراه این تیم در مسابقات جام ملت‌های اروپا شرکت داشته‌است. همچنین چک از طرف فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار فوتبال بهترین دروازه‌بان در سال ۲۰۰۵ انتخاب شده‌است. او در سال ۲۰۱۵ به مبلغ ۱۱ میلیون یورو به آرسنال پیوست. او توانست در باشگاه آرسنال به دروازه‌بان اصلی تیم بدل شود. همچنین او پس از جام ملت‌های اروپا (۲۰۱۶) از فوتبال ملی و در فینال لیگ اروپا از فوتبال حرفه ای باشگاهی خداحافظی کرد.

پیتر چک با رکورد ۹۰۳ دقیقه متوالی بدون دریافت گل، در تاریخ لیگ برتر انگلیس رکورددار می‌باشد. هم چنین او چهار مرتبه برنده دستکش طلایی لیگ برتر انگلستان شده‌است که در کنار جو هارت بیشترین تعداد می‌باشد.

 

ارسال نظر