کد خبر : 974

گلایه های شیوا خسرومهر بازیگر معروف زن ایرانی از عمل های زیبایی اش

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ شیوا خسرومهر متولد آذر ۱۳۵۰ است.شیوا خسرومهر متولد سبزوار است.شیوا خسرومهر بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر است.شیوا خسرومهر اهل ایران است.شیوا خسرومهر در خانواده ای هنرمند متولد شده است. 

شیوا خسرومهر بازیگر سینما ،تلویزیون و تئاتر آبان ماه سال ۱۳۵۰ در سبزوار متولد شده است. وی یک دختر به نام رکسانا دارد که راه مادرش را در این عرصه ادامه میدهد. شیوا خسرومهر در سریال های نوروزی کامیون و دوپینگ نقش آفرینی کرده است. به تازگی خانم بازیگر عمل زیبایی انجام داده است و از این موضوع ابراز پشیمانی کرده است. در قسمت زیر گلایه های شیوا خسرومهر بازیگر سریال نوروزی از عمل های زیبایی اش را قرار داده ایم. برای افزایش اطلاعاتتان در این زمینه همراه ما باشید.

شیوا خسرو مهر که در فیلم‌ها و سریال‌های بسیاری به ایفای نقش پرداخته، به تازگی بازی در مجموعه «بچه مهندس» را به پایان برده و در دو کار نوروزی در حال پخش از سیما حضور دارد. شیوا خسرو مهر در خصوص حضور همزمانش در این دو سریال گفت:در دو سریال «دوپینگ» و «کامیون» حضور دارم و نقش مادر را بازی می‌کنم، اما تفاوت‌های زیادی در هر دو کار وجود دارد.

این بازیگر توضیح داد: در سریال «دوپینگ» نقش مادر دختری را بازی می‌کنم که دچار چالش‌هایی شده است و در سریال «کامیون» هم نقش مادر تازه به دوران رسیده‌ای را بازی کرده‌ام. در کامیون دو خانواده محوریت اصلی داستان را عهده دارند که من نقش مادر یکی از خانواده را ایفا می‌کنم.

 

وی درباره حضور همزمان و پذیرش مشکلات آن با توجه به شیوع بیماری کرونا گفت: من در حال بازی در سریال «دوپینگ» بودم که سریال «کامیون» به کارگردانی آقای اطیابی هم پیشنهاد شد و به هر دو گروه سازنده تاکید کردم که سر کار هستم و با برنامه ریز دو گروه هماهنگی ها انجام شد.

خسرو مهر افزود: هر دو کار با نکات ایمنی و بهداشتی جلوی دوربین رفتند و هم اکنون هم گروه در حال تصویربرداری هستند. هر یک ساعت محل تصویربرداری ضدعفونی می‌شد و همه اعضای گروه دارای ماسک و اسپری ضدعفونی بودیم.

شیوا خسرو مهر

شیوا خسرو مهر از بازی اش در سریال های نوروزی گفت

شیوا خسرو مهر ، بازیگر  سریال کامیون عنوان کرد: همه اعضای گروه دقت می‌کردند به خصوص کارگردان‌ها به طور مثال یکی از دوستانم را سرصحنه پس از دو سال دیدم می‌خواستم او را در آغوش بگیرم آقای اطیابی متذکر شد که شرایط عادی نیست و باید فاصله را رعایت کنیم. حتی در طول کار هم اگر مخاطب دقت کند خواهد دید زمان شیوع کرونا در تصویر قابل تشخیص است؛ بازیگران با فاصله بیشتری قرار می‌گیرند و هنگام صرف غذا هم جلوی دوربین بسیار رعایت می‌شود. قسمت‌هایی که در این روز‌ها پخش شده مربوط به شیوع بیماری نبوده است.

وی درباره نحوه فعالیت در این دو سریال نوروزی توضیح داد: در سریال «دوپینگ» آقای مقصودی به همراه آقای نیک نژاد کارگردانی دو گروه را عهده دار بودند که کار من با آقای نیک نژاد پیش می‌رفت و در سریال «کامیون» نیز آقای اطیابی و آقای محسن یوسفی کارگردانی دو گروه را عهده دار بودند که من با آقای اطیابی کار داشتم.

شیوا خسرو مهر

گلایه های شیوا خسرومهر بازیگر ایرانی از عمل های زیبایی خود

خسرومهر در ادامه از مردم به خاطر فیزیک صورتش عذرخواهی کرد و گفت: من سال‌ها گودی چشم داشتم و ساعت ها دوستان چهره پرداز برای پرکردن این گودی زیر چشم وقت صرف می‌کردند. من اول دی ماه به توصیه یکی از خانم‌های دکتر ژل تزریق کردم که متاسفانه با پوست بدن من سازگاری نداشت و ژل حرکت کرد و در حال آنزیم زدن جهت درمان هستم.

 

وی ادامه داد: مخاطبان تلویزیون صورت من را نازیبا و چاق در تصویر خواهند دید همین جا به عزیزان توصیه می‌کنم از این آنزیم‌ها استفاده نکنند، چون هیچ تضمینی نیست که با بدنشان سازگاری داشته باشد. از آقایان اطیابی و مقصودی به خاطر این که با توجه به صورتم مرا پذیرفتند و اجازه فعالیت در این دو کار نوروزی را دادند همچنین مدیران شبکه سه و دو تشکر می کنم.

وی در پایان از مردم خواست که از سفر‌های غیرضروری خودداری کنند و در خانه بمانند و تاکید کرد: همه عزیزان در رسانه ملی تلاش می‌کنند با برنامه‌های زنده و ضبط شده اوقات خوشی را برای شما فراهم کنند من بعد از اتمام کار‌ها در خانه ماندم و تنها یک بار برای انجام کار بانکی از خانه خارج شدم. بهتر است به توصیه‌های بهداشتی گوش کنیم، نگران سلامتی کادر پزشکی کشور باشیم و در خانه بمانیم.

 

 

سریال نوروزی دوپینگ

دوپینگ مجموعه تلویزیونی کمدی، به کارگردانی رضا مقصودی، تهیه‌کنندگی سید امیر پروین حسینی و نویسندگی رضا مقصودی و افرا جورابلو است. شبنم مقدمی ، شیوا خسرو مهر و محمد بحرانی از بازیگران اصلی این سریال هستند و این سریال در حال حاضر ( نوروز ۹۹ ) در حال پخش است.

 

عوامل سریال کامیون

سریال کامیون نام مجموعهٔ تلویزیونی است به کارگردانی مسعود اطیابی تولید شده است. این مجموعه تلویزیونی به گونه کمدی و طنز است. تیتراژ ابتدایی این سریال به خوانندگی محمدرضا علیمردانی می‌باشد. شیوا خسرومهر در این سریال نقش آفرینی کرده است.

 

ارسال نظر