کد خبر : 975

سید محمد کاشفی‌ پور امیری، بازیگر نقش مش خیرالله در سریال دوست داشتنی پایتخت صبح امروز درگذشت.

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ سید محمد کاشفی‌ پور امیری که از شاگردان استاد زنده‌یاد جمشید مشایخی بود و در سریال تلویزیونی پایتخت نقش مش خیرالله را بازی می کرد درگذشت. اما علت درگذشت بازیگر سریال پایتخت چه بود؟

 

سید محمد کاشفی‌پور امیری بازیگر نقش مش خیرالله در سریال «پایتخت» در سن ۶۴ سالگی صبح امروز بر اثر سکته دار فانی را وداع گفت.

او از شاگردان استاد زنده‌یاد جمشید مشایخی بود. نقش‌هایی که او در صداوسیما ایفا می‌کرد بیشتر جنبه کمدی داشت.

مرحوم کاشفی‌پور متولد سال ۱۳۳۴ از شهر امیرکلای بابل بوده که از سال ۱۳۷۰ کار بازیگری را در صداوسیما شروع کرد.

 

ساخت نسخه سینمایی سریال پایتخت منتفی شد؟

‌‎الهام غفوری گفت: ساخت فیلم سینمایی پایتخت منتفی نشده و چون درگیر پروژه های مختلف هستیم فعلا نمی توانیم این فیلم را بسازیم. ‌‎روز گذشته خبری منتشر شد مبنی بر صدور مجوز ساخت برای فیلم سینمایی «زیر زمین» به کارگردانی سیروس مقدم که تقریبا نزدیک دو دهه از آخرین فعالیتش در سینما می گذرد.

خیلی ها با شنیدن این خبر گمانه زنی کردند که «زیر زمین» شاید نسخه سینمایی «پایتخت» باشد که اواخر سال گذشته قرار بود ساخته شود. الهام غفوری تهیه کننده این فیلم سینمایی در این باره به فیلم نیوز می گوید: «زیر زمین» ارتباطی با «پایتخت» ندارد. ‌‎همچنین فیلمنامه این اثر توسط محسن تنابنده به همراه مرحوم خشایار الوند نوشته شده و در ژانر کمدی ساخته می شود.

‌‎او درباره زمان ساخت «زیر زمین» گفت: ما امسال درگیر دو پروژه دیگر یعنی مجموعه تلویزیونی «پایتخت ۶» که قرار است پاییز کلید بخورد و توزیع سریال نمایش خانگی «خواب زده» هستیم بنابراین نمی توانم پیش بینی دقیقی درباره زمانبندی ساخت «زیر زمین» کنم. اما سعی مان بر این است که امسال فیلم را جلوی دوربین ببریم. ‌‎غفوری در پایان درباره وضعیت نسخه سینمایی «پایتخت» نیز اظهار کرد: ساخت این فیلم منتفی نشده و چون همانطور که گفتم درگیر پروژه های مختلف هستیم فعلا نمی توانیم این فیلم را بسازیم. فکر می کنم سال آینده بتوانیم نسخه سینمایی «پایتخت» را جلوی دوربین ببریم.

 

ارسال نظر