کد خبر : 997

در ادامه جنجال دیالوگ 18+ رحمت و همسرش در سریال پایتخت را در ستاره پارسی مشاهده خواهید کرد.

به گزارش ستاره پارسی؛یک صحنه و دیالوگ معنادار در سریال پایتخت 6 جنجالی شده است.بنظر میرسد صحنه ی موتور سواری دونفره ی رحمت و همسرش در جاده و قایق سواری دو نفره آنها اقتباسی از دو فیلم قدیمی قبل از انقلاب بود .

ممل آمریکایی یکی از گویاترین آثار سینمایی ایران در باب مهاجرت است. اما از آن فیلم بیشتر صحنه‌هایی اروتیک دریادها مانده، خصوصا آن که بازیگران زوج فیلم ( گوگوش و بهروز وثوقی ) به شدت مشهور و محبوب بودند.

 

بسیاری از بینندگان قسمت آخر سریال پایتخت معتقدند پایان‌بندی سریال با حضور رحمت و همسر جدیدش با نگاهی به فیلم‌های ممل آمریکایی و همسفر ساخته شده است. فیلم‌هایی مشهور از دهه پنجاه که بهروز وثوقی و گوگوش نقش‌های اصلی آن‌ها را بازی می‌کردند.

 

در صحنه ی قایق سواری رحمت و همسرش روی دریاچه , رحمت به همسرش میگوید , لامپ موتور رو تو روشن کردی؟  همان صحنه قایق و دیالوگ بهروز و گوگوش است:

 

پایتخت

جیغ بزن….کمک بخواه….

واسه چی؟

میخوام لامپتو روشن کنم…

لامپمو روشن کنی؟یعنی چی؟

(ادامه دیالوگ قابل انتشار نیست).

 

واکنش کاربران به این دیالوگ را ببینید :

پایتخت

پایتخت

 

اصلا این لامپ روشن کردن بعد از آن فیلم تبدیل به یک اصطلاح اروتیک شد و از شب گذشته که در سریال پایتخت این سکانس بازنمایی شد، انتقادات زیادی نسبت به ماجرا شده. البته که این حجم انتقاد کمی سخت‌گیرانه به نظر می‌رسد و کمی دست و بال طنازان را می‌بندد.

 

 

ارسال نظر