کد خبر : 1558

سردار آزمون لژیونر محبوب ایرانی در سال گذشته نامزدی خود را در برنامه دورهمی رسانه ای کرده بود و در استوری اینستاگرامش عکس های از نامزدش آناهیتا را منتشر کرده است.

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ سردار آزمون؛ ستاره این روزهای فوتبال ایران، اوست. سردار آزمون ستاره ای که در تیم جوانمرد نوجوانان در رقابت های آسیا خوش درخشید و سردار آزمون نشان داد که می تواند یک سوپراستار باشد اما به جای اینکه باشگاه های ایرانی سردار آزمون را ببینند و به سردار آزمون میدان بدهند، این چشمان تیزبین خارجی ها بود که سردار آزمون را بدون حتی یک بازی باشگاهی جذب کردند تا آزمون از اروپا آغاز شود.

 

سردار آزمون ستاره ایرانی زنیت روسیه که سال گذشته نامزدی اش را جشن گرفته زمزمه های از پیوستن او به تیم انگلیسی اورتون به گوش می رسد اما هنوز مشخص نشده است این اتفاق بزرگ برای او خواهد افتاد یا خیر. در ادامه عکس های از سردار آزمون و نامزدش را در ستاره پارسی مشاهده کنید.

 

عکس های سردار آزمون و نامزدش

سردار آزمون، ملی پوش ایرانی تیم فوتبال زنیت عکسی در کنار نامزدش در استوری اینستاگرام به اشتراک گذاشت. آزمون پیش‌تر در برنامه دورهمی خبر نامزدی و ازدواج قریب‌ الوقوعش را اعلام کرده بود.

سردار آزمون مهاجم جوان و پرشور ایرانی تیم زنیت روسیه به تازگی اعلام کرد در این شرایط بد روزهای قرنطینه کسی که روحیه وی را بهتر می‌کند نامزدش می‌ باشد.

سردار آزمون

نامزد سردار آزمون

ماجرای آشنایی سردار آزمون و نامزدش

سردار آزمون در برنامه دورهمی درباره عاشق شدن گفته بود که: در شرف ازدواج هستم، خیلی دوست دارم نامزد کنم. در مرحله شناخت هم هستیم و اولین بار عکسش را دیدم و شناخت دوری نسبت به هم داشتیم.

 

سردار آزمون و نامزدش

سردار آزمون

آناهیتا نامزد سردار آزمون

پسر طلایی فوتبال ایران در راه اورتون

سردار آزمون، ستاره ایرانی زنیت سن پتزبورگ این روز‌ها در راس اخبار نقل و انتقالات قرار دارد و بنا به گزارش رسانه‌های اروپا مشتریان زیادی پیدا کرده است.

 

یکی از این مشتریان باشگاه اورتون انگلیس با ریاست فردی ایرانی به نام فرهاد مشیری است. در همین راستا سایت «hitc» انگلیس درباره احتمال حضور آزمون در گودیسون پارک بوسیله این مسئول ایرانی پرداخت و نوشت: نام مهاجمان زیادی برای انتقال به اورتون این روز‌ها مطرح می‌شود، اما سردار آزمون، مهاجم ایرانی زنیت در راس این نام‌ها قرار دارد.

 

سردار آزمون و مادرش

سردار آزمون

سردار آزمون و مادرش

پیش از برخی از رسانه‌های ایتالیا مدعی شدند که اورتون برای جذب آزمون، مهاجم تمام کننده زنیت فرصتی دارد. این مهاجم در این فصل به همراه تیم روسی در ۲۹ بازی ۱۴ گل زده و ۷ پاس گل داده و به خاطر این آمار خوب گزینه جذابی برای اورتون است.

 

فرهاد مشیری، رئیس ایرانی باشگاه اورتون یکی از اشخاصی است که به دنبال جذب آزمون است و علاقه زیادی به این بازیکن هموطنش دارد. در سال ۲۰۱۸ قربان بردیف، سرمربی روبین کازان اعلام کرد فرهاد مشیری در آن زمان تلاش کرد که برای جذب آزمون مذاکره داشته باشد، ولی در نهایت موفق نشد.

 

آزمون، پسر طلایی فوتبال ایران است به همین خاطر عجیب نیست که مشیری بخواهد او را به گودیسون پارک بیاورد. جذب یک مهاجم خوب در این زمان منطقی است. مشیری با توجه ایرانی بودنش برخی از فرصت‌های تجاری را با جذب آزمون برای خودش متصور است. او بعد از سال‌ها اکنون فرصتی پیدا کرده تا سردا را جذب کند.

 

 

 

ارسال نظر