کد خبر : 1568

سلطانی فر:

وزیر ورزش و جوانان درباره نحوه خصوصی سازی و شرایط باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس توضیحاتی را بیان کرد.

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی ؛ بیست و نهمین جلسه بررسی آخرین اقدامات صورت گرفته برای آماده سازی باشگاه‌های فرهنگی ورزشی استقلال و پرسپولیس جهت واگذاری به بخش خصوصی با حضور وزیر ورزش و جوانان و معاونان او، عصر امروز در این وزارتخانه برگزار شد.

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان با تشکر از اهتمام اعضاء شرکت کنند و مدیران ۲ باشگاه مذکور تصریح کرد: بعد از مصوبه ١٨ فروردین ٩٩ در هیئت عالی واگذاری که با حضور وزرای اقتصاد و دارایی، دادگستری همچنین مسئولان اتاق بازرگانی و اینجانب ابلاغ شد؛ توقع این است که مدیران و مسئولان ۲ باشگاه همت مضاعف را در اولویت کاری خود به منظور واگذاری سریع قرار دهند که این مهم با عزم دولت و سازمان خصوصی سازی و ۲ باشگاه محقق خواهد شد.

وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: باید در زمان بندی که پیش بینی شده است در پایان نیمه اول سال ۲ باشگاه مردمی و پر طرفدار ایران وارد بورس شوند که این اقدام بی نظیر و مورد حمایت دولت است. کار واگذاری در مجموع هم به نفع پیشرفت ورزش کشور و حل شدن مسائل ۲ باشگاه خواهد بود.

سلطانی فر گفت: تمرکز ویژه مسئولان وزارت ورزش و جوانان و سازمان خصوصی سازی و بورس به منظور برگزازی جلسات مستمر هفتگی، حتما می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان، زمینه لازم برای خصوصی سازی را مهیا کند.

در ادامه جلسه مدیران ۲ باشگاه پرسپولیس و استقلال، گزراشی از اقدامات انجام شده ظرف یک هفته گذشته در روند خصوصی سازی را ارائه و راهنمای‌های لازم توسط مسئولان سازمان خصوصی سازی و سازمان بورس اوراق بهادر کشور به مسئولان ذی‌ربط مطرح شد.

 

ارسال نظر