کد خبر : 1574

وریا غفوری بازیکن تیم استقلال تهران که به جای دریافت بدهی اش از تیم استقلال ماشین گران قیمتی دربافت کرده بود در دررسر افتاد

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ وریا غفوری زاده ۲۹ شهریور ۱۳۶۶ است.وریا غفوری زاده سنندج است.وریا غفور بازیکن فوتبال اهل ایران است.وریا غفوری کاپیتان اول باشگاه استقلال تهران در لیگ برتر خلیج فارس است.وریا غفوری سابقه بازی برای پاس تهران، پاس همدان، شهرداری تبریز، نفت تهران ،سپاهان اصفهان و استقلال را دارد.

 

وریا غفوری بازیکن و کاپیتان تیم استقلال تهران که به جای دریافت بدهی اش از باشگاه ماشین بی ام و دریافت کرده بود با گران شدن پول خودرو ها و ایجاد گرانی ماشین وریا غفوری ارزش بسیار بالایی گرفت همین باعث شد تا حواشی بسیار زیادی برای او پیش بیاید و همه به این فکر کنند که میزان قرارداد وریا چه میزان بوده که اکنون پول او سه میلیارد تومان شده است . جزئیات بیشتر درباره این خبر را در ستاره پارسی بخوانید.

 

گران شدن ماشین وریا غفوری

غفوری زمانی از باشگاه ماشین گرفت که ظاهرا هنوز قیمت آن بالا نکشیده بود.

وریا غفوری

علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال امروز مصاحبه بسیار تندی علیه وریا غفوری انجام داد و گفت این بازیکن سال گذشته از باشگاه bmw گرفت که قیمت آن ۵ میلیارد تومان است. خودرویی که وریا گرفت مدل ۲۰۱۸ است و وریا می گوید آن خودرو را بابت قراردادش دریافت کرد.

وریا غفوری

ماشین وریا غفوری فوتبالیست

باشگاه در آن زمان پول نقد نداشت به این بازیکن پرداخت کند و در عوض به او پیشنهاد داد خودرو بگیرد و وریا هم پذیرفت. منتهی این موضوع یک سالی است برای منتقدان غفوری عاملی شده تا به انتقاد از این بازیکن بپردازند. ظاهرا زمانی که غفوری bmw را گرفت، پیش از گرانی ها بود اما به محض اینکه او صاحب ماشین شد، قیمتش بالا کشید.

 

غفوری می گوید او در این مسئله تقصیری نداشته و در واقع تنها به جای پول نقد ماشین گرفته است . در حال حاضر ظاهرا این خودرو نزدیک به ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان در بازار قیمت دارد.

وریا غفوری

وریا غفوری

 

ارسال نظر