کد خبر : 1694

در این ویدئو گریه های مادر نابغه ایرانی را هنگام برگشت آرات به ایران می بینید.

 آرات حسینی به دلیل مو های بلند و زیبا برای خیلی ها سوال شده است که  آرات حسینی دختر است یا پسر!آرات حسینی پسر است و آرات حسینی را پسر عنکبوتی لقب داده اند.آرات حسینی از سلبریتی های مشهور ایرانی در اینستاگرام میباشد.

 

آرات حسینی کودک ۶ساله ایرانی است که با توانایی های ورزشی اش توانست نگاه جهانیان را به خود معطوف کند. این کودک با استعداد سال گذشته از ایران خارج شد و به لندن مهاجرت کرد. در این بخش گریه های مادر این نابغه ایرانی را هنگام برگشت آرات به ایران مشاهده میکنید.

 

برگشت آرات نابغه ایرانی به کشور

در این ویدئو گریه های مادر آرات را هنگام بازگشت او از انگلیس می بینید.

 

ویدئو برگشت آرات به ایران و گریه های مادرش

جزئیات بیشتر درباره موضوع کودک آزاری پدر آرات حسینی

در بین سیل عظیم تشویق کنندگان آرات، برخی این نوع برخورد با او را مصداق بارز کودک آزاری می‌دانند و برای گفته هایشان هم دلیل و منطق دارند. خیلی‌ها تلاش‌های پدر آرات را مصداق دوستی خاله خرسه دانسته و معتقدند با تمرین‌های زیادی که آرات انجام می‌دهد از لحاظ روحی دچار مشکل خواهد شد.

آرات

آرات حسینی

شش سالی است که اسم او به عنوان نابغه ورزشی مطرح می‌شود؛ از یک سالگی پدرش او را به عنوان نابغه مطرح کرد و در طول همه این سال‌ها آرات نابغه روز به روز بیشتر پیشرفت می‌کند. حالا به سن ۶ سالگی رسیده است، او بدن به شدت ورزیده‌ای دارد و بسیار چابک است. حالا دیگر به غیر از نابغه ورزشی، لقب ستاره فوتبالی را هم یدک می‌کشد و به کشور انگلستان مهاجرت کرده است تا در آکادمی لیورپول به تمرین بپردازد.

آرات

زندگی آرات

همین چند روز پیش هم حرکات فری استایل و گل قیچی برگردانش، لیونل مسی را به تشویق وا داشت و ویدئوهای‌مربوط به او در صفحات اینستاگرامی و توئیتری دست به دست می‌شد، اما در بین سیل عظیم تشویق کنندگان آرات، برخی این نوع برخورد با او را مصداق بارز کودک آزاری می‌دانند و برای گفته هایشان هم دلیل و منطق دارند. خیلی‌ها تلاش‌های پدر آرات را مصداق دوستی خاله خرسه دانسته و معتقدند با تمرین‌های زیادی که آرات انجام می‌دهد از لحاظ روحی دچار مشکل خواهد شد.

 

ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :