کد خبر : 1881

کریس رونالدو ابر ستاره دنیای فوتبال برای شروع دوباره فوتبالش در یونتووس از تیپ عجیب خود رونمایی کرده و برای انتخاب این استایل به گذشته رجوع کرده است.

کریستیانو رونالدو دوس سانتوش آویرو (پرتغالی: Cristiano Ronaldo dos Santos )زادهٔ ۵ فوریهٔ ۱۹۸۵است. که عموماً با نام کریستیانو رونالدو شناخته می‌شود،کریستیانو رونالدو بازیکن فوتبال است.کریستیانو رونالدو اهل کشور پرتغال است.کریستیانو رونالدو در پست مهاجم برای یوونتوس و تیم ملی پرتغال بازی می‌کند.

 

ستاره پرتغالی یوونتوس با تیپ جدید و عجیب خود در تمرینات تیمش حاضر می شود زیر او در صحفه شخصی اش از استایل عجیب خود با اقتباس از گذشته رونمایی کرده است. در ادامه تصاویری از تیپ جدید کریس رونالدو را در ستاره پارسی مشاهده کنید.

 

تیپ جدید کریس رونالدو

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس که در دوران حضورش در رئال مادرید معمولا عادت داشت که موهایش را کوتاه کند، حالا در یووه سعی می کند که مدل موهای متفاوت و نسبتا عجیبی را تست کند.

 

بازیکن پرتغالی که قبل از دوران قرنطینه، با بستن موهایش از پشت جلب توجه کرده بود حالا از مدل موی جدیدش در اینستاگرام رونمایی کرده است که تیپی متفاوت و جوانانه تر دارد و موهایش را بلند کرده تا ظاهری متفاوت را برای خودش انتخاب کند.

 

ستاره پرتغالی تصویری سلفی از خودش با مدل موهای جدیدش با صورتی کاملا جدی منتشر کرده و از هوادارانش پرسیده است :” مورد تایید است؟” که البته اکثر نظرات هوادارانش مثبت بوده است و از تغییر ظاهر ستاره تیمشان استقبال کرده اند.

 

کریس رونالدو

مارسلو یکی از دوستان صمیمی رونالدو در رختکن رئال مادرید با شکلک خنده نوشته است که از چهره جدید کریستیانو خوشش آمده است و داگلاس کاستا هم تیمی برزیلی فعلی رونالدو نیز چندین شکلک کامنت کذاشته تا نشان بدهد که او هم از این چهره جدید خوشش آمده است.

 

کریستیانو رونالدو هفته گذشته به تمرینات گروهی یوونتوس برگشت  تا آماده بازگشت لیگ ایتالیا شود. به نظر می رسد که لیگ ایتالیا از هفته پایانی خرداد از سر گرفته شود.

کریس رونالدو

رونالدو در گذر زمان

 

تیپ جدید کریس رونالدو بازگشت به گذشته!

در روزهای اخیر و با کاهش روند شیوع ویروس کرونا در کشورهای اروپایی، دولت ایتالیا نیز مجوز برگزاری تمرینات را صادر کرده است و ستاره های یوونتوس از سرزمین مادری شان برای حضور در تمرینات راهی تورین شده اند.

 

کریستیانو رونالدو نیز از این قاعده مستثنی نبوده و او نیز به ایتالیا سفر کرده است. حالا این ستاره پرتغالی ساعتی از مدل موهای جدیدش در صفحه رسمی خود در اینستاگرام رونمایی کرد موجب شگفت زدگی هوادارانش شد.

کریس رونالدو

کریس رونالدو در سال ۲۰۰۴

رونالدو که مدتی قبل موهایش را از پشت می بست، حالا از این مدل متفاوت رونمایی کرده و قرار است با این ظاهر جدید از فردا در تمرینات تیمش شرکت کند. البته این فقط کریستیانو رونالدو که اخیرا تصمیم به تغییر ظاهرش گرفته و به عنوان مثال لیونل مسی نیز امروز بعد از سالها با صورتی کاملا اصلاح شده و بدون ریش در تمرینات بارسلونا حضور یافت.

 

جالب اینجاست این ستاره پرتغالی بسیار شبیه به روزهای ابتدایی دوران فوتبالی اش و سال ۲۰۰۳ شده است. همان روزهایی که این جواهر جوان چشمان تیزبین سرالکس فرگوسن را به خود خیره کرد و در نهایت با انتقال به منچستریونایتد تبدیل به یکی از بهترین و پرافتخاترین بازیکنان تاریخ فوتبال شد.

 

منبع: پرشین وی

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍