کد خبر : 2054

در این تصویر لباس عجیب رونالدو و همسرش را در تولد فرزندانش می بینید

کریستیانو رونالدو دوس سانتوش آویرو (پرتغالی: Cristiano Ronaldo dos Santos )زادهٔ ۵ فوریهٔ ۱۹۸۵است. که عموماً با نام کریستیانو رونالدو شناخته می‌شود،کریستیانو رونالدو بازیکن فوتبال است.کریستیانو رونالدو اهل کشور پرتغال است.کریستیانو رونالدو در پست مهاجم برای یوونتوس و تیم ملی پرتغال بازی می‌کند.

 

کریستیانو رونالدو بازیکن پرتغالی تیم یوونتوس ایتالیاست. این بازیکن حرفه ای چند سالی است مجددا ازدواج کرده و از او ۳فرزند دارد. در ادامه در ستاره پارسی می خواهیم لباس عجیب رونالدو را در تولد دوقلوهایش به شما نشان دهیم.

رونالدو

لباس عجیب رونالدو برای تولد دوقلوهایش

کریستیانو رونالدو در جشن تولد دوقلوهایش خودش لباس سندباد برتن کرد.

 

ستاره پرتغالی و نامزدش جورجینا رودریگز برای این مراسم تصمیم گرفتند که جشنی با لباس های کارتونی برای اعضای خانواده برگزار کنند.

 

کریستیانو رونالدو با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام خود از جشن تولد دو قلوهای خود خبر داد.

رونالدو

همسر کریتسیانو رونالدو

ستاره پرتغالی و نامزدش جورجینا رودریگز برای این مراسم تصمیم گرفتند که جشنی با لباس های کارتونی برای اعضای خانواده برگزار کنند.

 

در تصویر منتشر شده، کریستیانو رونالدو لباس سندباد را به تن کرده است،جورجینا لباس “پاور رنجر” را انتخاب کرده است، ایوا و آلانا لباس پرنسس را پوشیده اند، ماتئو و جونیور نیز لباس های شخصیت های انتقامجویان را انتخاب کرده اند یعنی اسپایدرمن و هالک.

رونالدو

لباس عجیب رونالدو برای تولد دوقلوها

بد نیست درباره رونالدو بیشتر بدانید

کریستیانو رونالدو دوس سانتوس آویرو ۵ فوریه ۱۹۸۵، فونچال کوچک‌ترین فرزند خوزه دینیس آویرو و ماریا دولورس دوس سانتوس آویرو است. او برادری به‌نام هوگو و دو خواهر به‌نام‌های آلما و لیلیانا کاتیا دارد. پدرش نام رونالدو را از روی نام رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا برگرفته‌است.

کریستیانو رونالدو

خانواده اسطوره فوتبال پرتغال

رونالدو در ۱۷ ژوئن ۲۰۱۰ پدر شد.پسر او، کریستانو نامیده شد و خانواده‌اش، نام مستعار کریستیانینو را بر روی او گذاشتند او در ایالات متحده به دنیا آمده و رونالدو اعلام کرد که حضانت کامل وی در اختیار اوست رونالدو هرگز به صورت عمومی هویت مادر پسرش را فاش نکرده‌است.

 

رونالدو در سال ۲۰۱۰ رابطه‌ای را با ایرینا شایک آغاز کرد. این زوج در ژانویه ۲۰۱۵ به رابطهٔ خود پایان دادند. رونالدو در سال ۲۰۱۵ پس از قطع رابطه با ایرینا شایک رابطه‌ای را با لوسیا ویالون مجری و گزارشگر تلویزیونی در اسپانیا آغاز کرد

رونالدو

خانواده رونالدوی پرتغالی

چهارمین فرزند رونالدو به نام آلانا مارتینا از دوست دخترش به نام جورجینا رودریگز در نوامبر ۲۰۱۷ زاده شد

منبع: همشهری و ویکی پدیا

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍