کد خبر : 3144

علی کریمی با انتشار عکسی از داخل هواپیما شایعه مهاجرت خودش را قوت بخشید.

علی کریمی متولد 22 بهمن 1372 در اصفهان بازیکن فوتبال است. علی کریمی  185 سانتی متر قد در پست هافبک میانی بازی می کند، علی کریمی محصول باشگاه سپاهان هست که علی کریمی تجربه بازی در اروپا را داشته و در رده های ملی نیز حضور دارد  علی کریمی  با اینکه در اصفهان به دنیا آمد، اما اصالتا از سمت پدرش اهل ایذه خوزستان و بختیاری می باشد که بصورت جدی فوتبال را از 10 سالگی با مدرسه فوتبال شروع کرد از سال 1384 وقتی 12 ساله بود وارد آکادمی باشگاه سپاهان شد. 

 

 

علی کریمی  علی کریمی کاپیتان سابق  تیم ملی  ایران که در صفحه اینستاگرام خود معمولا با پست‌های انتقادی نسبت به مسائل روز اجتماعی و اقتصادی واکنش نشان می‌دهد، با انتشار پستی کوتاه در صفحه شخصی خود شایعه مهاجرتش را بر سر زبان‌ها انداخت.

 

 

پست علی کریمی

 

 

 

علی کریمی در حال خروج از ایران

کریمی در این پست نوشت: گاهی نباش، خودت را بردار و برو و کمی دورتر از این قافله بایست.

نوشته‌ای که همراه با فیلمی منتشر شده است که از پنجره هواپیمای در حال پرواز گرفته شده تا اینطور به نظر برسد که  جادوگر  به دنبال  مهاجرت  از  ایران  است.

بسیاری از هواداران کریمی زیر پست شماره ۸ سابق  تیم ملی  و پرسپولیس از او خواسته‌اند که از ایران مهاجرت نکند.

ورود به لیگ برتر

 

تابستان 1391 در 19 سالگی از تیم جوانان وارد بزرگسالان تیم سپاهان شد و به مدت 4 سال 56 بازی رسمی انجام داد که موفق شد چهار گل نیز بزند او با این تیم یکبار قهرمان لیگ برتر و جام حذفی شد.

 

 

علی کریمی

 

 

در تیم ملی

این بازیکن خوش اخلاق در سال 93 به تیم ملی امید دعوت شد و در 2 سال حضور خود 18 بازی و 5 گل بثمر رساند سپس از سال 95 در تیم ملی بزرگسالان بازی می کند.

حضور در اروپا

آقای کریمی در تابستان 95 با قرارداد پنج ساله به تیم دینامو زاگرب کرواسی پیوست اما بعد از نیم فصل به صورت قرضی به تیم لوکوموتیو زاگرب رفت.

او در نیم فصل دوم هم با این تیم موفق نشد و در نهایت با فسخ قرارداد به سپاهان بازگشت و از سال 96 تا 97 در اصفهان و تیم قلعه نویی حضور داشت.

 

 

علی کریمی

 

 

با مصدومیت در استقلال

این بازیکن در 25 تیر سال 97 در حالی مصدومیت در ناحیه کمر داشت به تیم استقلال تهران پیوست و در هفته 21 لیگ موفق به ثمر رساندن اولین گل خود شد.

او در لیگ قهرمانان آسیا 2018 نیز در مقال الهلال عربستان اولین گل آسیایی اش را زد تا اینکه نهایتا سال 98 قرارداد خود را یکسال دیگر تمدید کرد سبک بازی این بازیکن به نظر کارشنان خیلی به بازی جواد نکونام شباهت دارد.

 

 

ازدواج

علی کریمی هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد از دست دادن پنالتی در دربی. 

دربی 90 در حالی 1 – 0 به نفر پرسپولیس تمام شد که علی کریمی در دقیقه 26 بازی نتوانست پنالتی را تبدیل به گل کند او در دقیقه 88 نیز از بازی اخراج شد. 

دربی 89 نیز فرشید اسماعیلی با از دست دادن پنالتی عامل باخت تیم اش با همین نتیجه شد. 

 

 

علی کریمی

 

 

دلخوری از سپاهان

من سپاهان را از ته قلب دوست داشتم، رفتار مدیران این باشگاه با من باعث شد تصمیم بگیریم از آنها با اینکه کاپیتان بودم جدا بشوم. 

استقلال اما فرق می کند

استقلال یکی از بزرگترین تیم های قاره است. 

از نظر شخصیتی و دیگر مسائل با دیگر باشگاه ها متفاوت هستیم، قهرمانی در آسیا، حضور اسطوره های بزرگ و افتخارات داخلی تیم را متفاوت از دیگران کرده است. 

زود عصبانی می شوم

از شلختگی و ناملایمتی ها زود ناراحت می شوم و یه خصوصیت بدی هم که دارم زود عصبانی می شوم ولی زو هم ریکاوری می کنم و به آرامش می رسم. 

بعد از فوتبال، مدیر ورزشی می شوم

مدیریت ورزشی را برای آینده بیشتر از مربیگری دوست دارم، فکر می کنم در ورزش ما خیلی از مدیران مثل کاشانی و ساکت ورزشکار نبودند اما مدیریتشان عالی بود. 

مسی بهتری از پله و مارادونا

بنظرم مسی از مارادونا و پله بهتر است، درسته مارادونا و پله هم فوتبالشان شگفتی ساز بود اما اعتقاد دارم هر چه جلو رفتیم فوتبال پیشرفت کرده است. 

 

 

منبع:رکنا

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍