کد خبر : 3290

در این عکس کاپیتان سابق تیم ملی را در حال سر به سر گذاشتن یک عکاس می‌بینیم.

علی کریمی  متولد 22 بهمن 1372 در اصفهان بازیکن فوتبال است. علی کریمی  185 سانتی متر قد در پست هافبک میانی بازی می کند، علی کریمی محصول باشگاه سپاهان هست که علی کریمی تجربه بازی در اروپا را داشته و در رده های ملی نیز حضور دارد  علی کریمی  با اینکه در اصفهان به دنیا آمد، اما اصالتا از سمت پدرش اهل ایذه خوزستان و بختیاری می باشد که بصورت جدی فوتبال را از 10 سالگی با مدرسه فوتبال شروع کرد از سال 1384 وقتی 12 ساله بود وارد آکادمی باشگاه سپاهان شد.

 


ذبح شدن پسر 8ساله توسط پدر بجای گوسفند قربانی! / توهم عجیب پدر سنگدل+ جزئیات


 

علی کریمی را در سال‌های حضورش در فوتبال ایران کمتر در حالی شوخی با کسی دیدیم اما در این عکس کاپیتان سابق تیم ملی را در حال سر به سر گذاشتن یک عکاس می‌بینیم. کریمی البته همیشه چهره مردمی داشته و هیچ گاه در این سال‌ها از حضور در کنار مردم سر باز نزده است.

 

 

کریمی

 

در تیم ملی

این بازیکن خوش اخلاق در سال 93 به تیم ملی امید دعوت شد و در 2 سال حضور خود 18 بازی و 5 گل بثمر رساند سپس از سال 95 در تیم ملی بزرگسالان بازی می کند.
 

حضور در اروپا

 

آقای کریمی در تابستان 95 با قرارداد پنج ساله به تیم دینامو زاگرب کرواسی پیوست اما بعد از نیم فصل به صورت قرضی به تیم لوکوموتیو زاگرب رفت.

او در نیم فصل دوم هم با این تیم موفق نشد و در نهایت با فسخ قرارداد به سپاهان بازگشت و از سال 96 تا 97 در اصفهان و تیم قلعه نویی حضور داشت.


 

عکس لو رفته از آفتاب گرفتن آناهیتا نعمتی جنجال به پا کرد + عکس

 


با مصدومیت در استقلال

این بازیکن در 25 تیر سال 97 در حالی مصدومیت در ناحیه کمر داشت به تیم استقلال تهران پیوست و در هفته 21 لیگ موفق به ثمر رساندن اولین گل خود شد.

او در لیگ قهرمانان آسیا 2018 نیز در مقال الهلال عربستان اولین گل آسیایی اش را زد تا اینکه نهایتا سال 98 قرارداد خود را یکسال دیگر تمدید کرد سبک بازی این بازیکن به نظر کارشنان خیلی به بازی جواد نکونام شباهت دارد.

 

ازدواج

 

علی کریمی هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد از دست دادن پنالتی در دربی. 

دربی 90 در حالی 1 – 0 به نفر پرسپولیس تمام شد که علی کریمی در دقیقه 26 بازی نتوانست پنالتی را تبدیل به گل کند او در دقیقه 88 نیز از بازی اخراج شد. 

دربی 89 نیز فرشید اسماعیلی با از دست دادن پنالتی عامل باخت تیم اش با همین نتیجه شد. 

 

دلخوری از سپاهان

من سپاهان را از ته قلب دوست داشتم، رفتار مدیران این باشگاه با من باعث شد تصمیم بگیریم از آنها با اینکه کاپیتان بودم جدا بشوم. 

استقلال اما فرق می کند

استقلال یکی از بزرگترین تیم های قاره است. 

از نظر شخصیتی و دیگر مسائل با دیگر باشگاه ها متفاوت هستیم، قهرمانی در آسیا، حضور اسطوره های بزرگ و افتخارات داخلی تیم را متفاوت از دیگران کرده است. 

 

زود عصبانی می شوم

از شلختگی و ناملایمتی ها زود ناراحت می شوم و یه خصوصیت بدی هم که دارم زود عصبانی می شوم ولی زو هم ریکاوری می کنم و به آرامش می رسم. 

 

بعد از فوتبال، مدیر ورزشی می شوم

مدیریت ورزشی را برای آینده بیشتر از مربیگری دوست دارم، فکر می کنم در ورزش ما خیلی از مدیران مثل کاشانی و ساکت ورزشکار نبودند اما مدیریتشان عالی بود. 

 

مسی بهتری از پله و مارادونا

بنظرم مسی از مارادونا و پله بهتر است، درسته مارادونا و پله هم فوتبالشان شگفتی ساز بود اما اعتقاد دارم هر چه جلو رفتیم فوتبال پیشرفت کرده

است. 

 

منبع:همشهری

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
از دنیای ورزش
از دنیای سینما و تئاتر
از دنیای مد و لباس
روی خط رسانه
‍‍‍