کد خبر : 3304

اختصاصی ستاره پارسی

اختصاصی ستاره پارسی// بیوگرافی محمدرضا مؤذن بازیکن والیبال را در سایت ستاره پارسی می خوانید:

محمدرضا مؤذن ( متولد ۲۹ شهریور ماه ۱۳۷۰ در تهران)، محمدرضا مؤذن بازیکن والیبال و عضو تیم ملی والیبال مردان ایران است. محمدرضا مؤذن گزیده ای زاده 29 شهریور ماه 1370 در تهران، بازیکن والیبال است. محمدرضا مؤذن فعالیت خویش را با ورزش فوتبال آغاز کرد ولی در نهایت به سمت ورزش خانوادگی گرایش پیدا کرد و اکنون لیبروی تیم ملی میباشد و در رویای موفقیت بین المللی است.

بیوگرافی محمدرضا مؤذن بازیکن والیبال

در سال 1381 بخاطر حضور پدرش در رشته والیبال به این رشته علاقه مند گردید و از سال 1386 که 16 ساله بود به صورت حرفه ای با حضور در تیم ملی نوجوانان فعالیت اش را آغاز کرد. از ابتدای شروع والیبال تا سال 88 به مدت 2 سال در پست پاسور در تیمهای مختلف بازی میکرد که در نهایت سال 88 پس از پیوستن به تیم بانک کشاورزی در پست لیبرو بازی می کند.

 

از سال 86 تا 89 در تیم ملی نوجوانان بازی کرد تا این که سال 90 – 91 در ترکیب تیم ملی امید حضور داشت و در سال 92 با تیم ملی ارتش جمهوری اسلامی به میدان رفت. در سال 93 هم به تمرین های تیم بزرگسالان دعوت گردید و از سال 94 – 95 در ترکیب تیم ملی حاضر بود تا این که از سال 97 در تیم ملی اصلی حضور دارد.

 

بیوگرافی محمدرضا موذن(+ تصاویر)

اذان گو از سال 88 که 18 ساله بود با تیم بانک کشاورزی وارد لیگ برتر گردید، سپس یک سال در تیم دسته یک جهاد کشاورزی حضور داشت. از سال 90 با تیم بندرعباس به لیگ برتر بازگشت و سال 91 به خاطر خدمت سربازی به تیم دسته نخست اردکان یزد رفت، بعدا در تیم بانک کشاوری بود تا این که از سال 94 به شهرداری تبریز پیوست.

 

حضور تیم ملی والیبال ایران

محمدرضا موذن بعد از درخشش در تیم پیکان در لیگ برتر ایران در سال ۱۳۹۸ به وسیله ایگور کولاکوویچ برای حضور در مسابقات لیگ ملت ها ۲۰۱۹ به تیم ملی والیبال ایران دعوت شد.موذن در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۰ و همچنین قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ عضو تیم ملی والیبال ایران بود و توانست با این تیم قهرمان مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ در تهران شود.

 

زندگینامه علی موذن پدر محمدرضا موذن

علی مؤذن پدر محمدرضا و والیبالیست پیشکسوت و پاسور قزوینی است که در چند سالی بعنوان کاپیتان تیم ملی و پاسور اول فعالیت میکرد و کارنامه درخشانی را در عرصه رشته والیبال داشت.

وی قهرمانی با تیم آبگینه در لیگ برتر را در کارنامه خویش دارد و از افتخارات این والیبالیست قزوینی می باشد. اینک محمدرضا پسرش هم راه پدر را رفته و عضو تیم ملی والیبال ایران بوده و در لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۹ حضور داشته و نامش در مرحله نهایی لیست ملت های والیبال هم دیده می شود.

 

محمدرضا موذن | بیوگرافی و عکس های محمدرضا موذن بازیکن والیبال و همسرش

محمدرضا موذن، فرزند ارشد ملی پوش اسبق تیم ملی، یکی از بهترین لیبروهای کشور و تیمهای ملی هم می توانست در تیم ملی بزرگسالان است.

 

 

ازدواج محمدرضا موذن

محمدرضا موذن هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

 

والیبالیست قزوینی تیم ملی را در ژاپن همراهی می کند - ایرنا

باشگاههای محمدرضا موذن

 

بانک کشاورزی

 

جهاد کشاورزی

 

آلومینیوم هرمزگان

 

اردکان یزد

 

نوین کشاورزی

 

شهرداری تبریز

 

پیکان تهران

 

mohammad-reza-mazhen-4

تیم ملی

زیر ۱۹ سال مردان ایران

 

زیر ۲۱ سال مردان ایران

 

تیم ملی والیبال ایران

 

 

 

افتخارات محمدرضا موذن

 

قهرمانی ملت های آسیا

 

طلا تهران ۲۰۱۹ تیمی

 

جام کنفدراسیون آسیا

 

طلا ناکون پاتوم ۲۰۱

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
از دنیای ورزش
از دنیای سینما و تئاتر
از دنیای مد و لباس
روی خط رسانه
‍‍‍