کد خبر : 3357

بازیکن عراقی اعلام کرد؛

بازیکن عراقی پرسپولیس اعلام کرد: من دیگر همکاریم را با این تیم ادامه نمی‌دهم و دیگر علاقه‌ای به ادامه بازی در ایران ندارم.

به گزارش ستاره پارسی :

بشار رسن یک بازیکن فوتبال اهل عراق استوی همچنین در تیم ملی فوتبال عراق بازی کرده است. پدر بشاررسن اهل بغداد و کاپیتان تیم ملی هندبال عراق بوده و مادرش اهل ترکیه و مدال آور المپیک در رشته ژیمناستیک می باشد. بشار رسن  فوتبال را در آکادمی نونهالان فنرباغچه آغاز کرد، در تیمهای نوجوانان توس آمورگی و پیماز نیز حضور داشته، وی بازیکن دوپا و تکنیکی ست، در سال 2016 شایعه انتقالش به مزن گلکی اسکاتلند به گوش می رسید که هرگز انجام نشد بشار رسن برای انجام مسابقات مقدماتی جام جهانی 2018 به همراه تیم ملی عراق به ایران آمد در آن سفر مورد توجه پرسپولیس قرار گرفت و طی چندین جلسه ای که با سران این باشگاه داشت سر انجام در تاریخ 1396/4/12 با قراردادی دو ساله به پرسپولیس پیوست.

 

 بشار رسن بازیکن عراقی پرسپولیس اعلام کرد: باشگاه پرسپولیس از من خواسته تا مبلغ قراردادم را کاهش بدهم اما من دیگر همکاریم را با این تیم ادامه نمی‌دهم. دیگر علاقه‌ای به ادامه بازی در ایران ندارم. سه سال با پرسپولیس بازی کردم و با این تیم قهرمان لیگ و جام حذفی شدم و حتی به فینال لیگ قهرمانان آسیا هم رسیدم.

 

بشار-رسن

بیوگرافی و زندگینامه بشار رسن

  • نام :بشار رسن
  • متولد :22 دسامبر 1996
  • ملیت :عراق
  • محل تولد :بغداد
  • پست :هافبک هجومی
  • باشگاه کنونی :پرسپولیس
  • شماره پیراهن :5

 

مهم بشار با مهم پرسپولیس

بشار رسن در اولین بازی خود برای پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفت ، الاهلی پرسپولیس ، همه فکر میکردن پرسپولیس دیگه تموم شد و صعود نمیکنه خیلی ها امید نداشتن اما دقایق نزدیک به آخر بازی تابلوی تعویض بالا رفت و مهندس پرسپولیس جای خود را به بازیکن جدید تیم داد یعنی بشار رسن

 

بعد از بشار گادوین منشا و کمال کامیابی نیا هم به بازی آمدند.

 

بشار رسن

 

گادوین منشا و بشار رسن

بشار کیفیت بازی بسیار عالی خود را نشان داد و با فرستادن یک توپ بر روی سر شجاع خلیل زاده پاس گلی را دارد که به پرسپولیس روحیه بخشید و همین پرسپولیس گل دوم دیگه شو سر تعویض هاش به الاهلی زد تا امیداورهای جای یاس و ناامیدی های را بگیرد و پرسپولیس به صعود امیدوار تر شود.

 

bashar rasan

گادوین منشا و بشار رسن و محمد انصاری در تمرینات پرسپولیس

 

در بازی برگشت پرسپولیس رویایی بازی کرد و با پنالتی که بشار گرفت پرسپولیس به جمع برتر تیم های آسیایی پیوست.

او که در دقیقه ٧١ به جای محسن مسلمان وارد بازی شده بود، علاوه بر گرفتن پنالتی دوم تیمش که تیر خلاص الاهلی بود، سانتر او در پنالتی اول برای پرسپولیس نیز موثر بود.

 

منبع:برنا

ارسال نظر