کد خبر : 392

محمد نادری در پست مدافع بصورت قرضی برای باشگاه فوتبال پرسپولیس بازی میکند.

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ محمّد نادری زادهٔ ۱۴ مهر ۱۳۷۵ است.محمد نادری در قزوین متولد شد.محمد نادری  در پست مدافع بصورت قرضی محمد نادری برای باشگاه فوتبال پرسپولیس بازی میکند . محمد نادری بازیکن خوش آتیه تیم فوتبال است که توانسته در پست خود چه دفاع وسط و چه مدافع چپ نمایش چشم گیری داشته باشد.

 

چکیده ای از بیوگرافی محمد نادری

  • نام کامل:محمد نادری
  • ملیت:ایران
  • باشگاه:پرسپولیس
  • تاریخ تولد:۵ اکتبر ۱۹۹۶
  • محل تولد:قزوین
  • پست:مدافع مرکزی، دفاع چپ
  • قد:188 سانتیمتر 
  • وزن:76 کیلو گرم
  • شماره پیراهن در باشگاه:28

 

بیوگرافی محمد نادری فوتبالیست

محمد نادری متولد 14 مهر 1375 در تهران، بازیکن فوتبال است.

از فوتسال شروع کرد سپس وارد فوتبال شد و حالا در پست دفاع وسط و چپ بازی می کند او زمانی که 22 ساله بود به بلژیک ترانسفر شد اما حالا در پرسپولیس است.

 

محمد نادری

عکس و بیوگرافی محمد نادری فوتبالیست

 

تهرانی ام

در تهران متولد شده و اصالتا اهل استان قزوین می باشد، در یک خاواده فوتبالی پرورش یافته و هم اکنون خواهر و خانواده مادری اش در رشته تربیت بدنی فعالیت دارند.

 

از داخل سالن تا تراکتور سازی

فوتبال خود را از داخل سالن شروع کرد و بعد به نونهالان سایپا پیوست، سپس خدمت سربازی اش را سال 93 در مقاومت گذراند و در سال 94 به تراکتورسازی تبریز پیوست.

محمد نادری

عکس های محمد نادری پرسپولیس

 

 

از تراکتور تا بلژیک

نادری بعد از یک سال حضور در تراکتورسازی بصورت قرضی در سال 96 به نساجی مازندران پیوست و در فصل 97 توانست با قرارداد دو ساله به تیم کورتریک بلژیک برورد.

 

مصدومیت و پرسپولیس

این بازیکن در هفته دو و سوم لیگ بلژیک به تیم جدید خود اضافه شد و در ادامه با مصدومیت که پیش آمد نتوانست حتی فرصت بازی بدست بیاورد.

 

او بعد از نیم فصل حضور در بلژیک در دی ماه 97 به دنبال درخواست برانکو به ایران آمد و بعد از تست و جلب رضایت باشگاه وی بصورت قرضی به پرسپولیس پیوست.

محمد نادری

محمد نادری بازیکن فوتبال پرسپولیس

 

ازدواج

محمد نادری هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

 

تمام امکانات در پرسپولیس

واقعیت این است وقتی از تراکتور به اروپا رفتم امکانات و تمریناتی را دیدم که در ایران نبود اما وقتی به پرسپولیس آمدم دیدم هرآنچه که در اروپا وجود دارد را برانکو به پرسپولیس آورده است.

 

مشاوره با میناوند

من سبک فوتبال رضا شاهرودی و مهرداد میناوند را خیلی دوست دارم. با آقا مهرداد ارتباط خوبی دارم و مدام با ایشان مشورت دارم.

 

حضور در تیم ملی

خیلی امیدوارم این اتفاق بیفتد و به تیم‌ ملی دعوت شوم چون آرزوی هر بازیکنی است.

 

هدف و تلاشم این است که اگر این اتفاق بیفتد و اگر دعوت بشم لذت آن دو چندان است چون با پیراهن پرسپولیس به تیم ملی دعوت می شوم.

 

بازیکن خوش آتیه تیم فوتبال است که توانسته در پست خود چه دفاع وسط و چه مدافع چپ نمایش چشم گیری داشته باشد.

 

ارسال نظر