کد خبر : 397

خسیسی همسر رونالدو حسادت های عجیبش خبرساز شد

کریستیانو رونالدو دوس، بازیکن فوتبال اهل کشور پرتغال است که در پست مهاجم برای یوونتوس و تیم ملی پرتغال بازی می‌کند.

خسیسی همسر رونالدو حسادت های عجیبش خبرساز شد

به گزارش ستاره پارسی؛ کریستیانو رونالدو دوس سانتوش آویرو (پرتغالی: Cristiano Ronaldo dos Santos )زادهٔ ۵ فوریهٔ ۱۹۸۵است. که عموماً با نام کریستیانو رونالدو شناخته می‌شود، کریستیانو رونالدو بازیکن فوتبال است.کریستیانو رونالدو اهل کشور پرتغال است .کریستیانو رونالدو  در پست مهاجم برای یوونتوس و تیم ملی پرتغال بازی می‌کند.

 رونالدو  همسرش

همسر رونالدو خسیس است

پس از اینکه جورجینا رودریگز آرژانتینی وارد زندگی ستاره محبوب دنیای فوتبال یعنی کریستیانو رونالدو شد، به وی تذکر داد تا از خرج‌های اضافی در زندگی صرف نظر کند.

 رونالدو که پیش از جورجینا حتی برای بیدار شدن از خواب منشی شخصی داشت، از همسرش خواست تا در این راستا به وی کمک کند. بنابراین جورجینا با اخراج برخی از این منشی‌ها در منزل رونالدو و حضور همیشگی خودش تا حدی هزینه‌های زندگی را پایین آورد.

همسر رونالدو

 اما گفته می‌شود برای اینکه دیگر خانواده رونالدو پولی صرف حسابدار برای کارهای شخصی رونالدو نکنند، جورجینا رودریگز در دانشگاه اقتصاد و حسابداری ثبت نام کرده است تا شخصا حساب و خرج زندگی شان را در دست داشته باشد.

 بنابراین با حضور جورجینا رودریگز در دانشگاه اقتصاد و حسابداری، میزان قابل توجهی از هزینه‌های زندگی رونالدو و ریخت و پاش هایش کنترل شده است.

 جورجینا در تلاش است تا رفته رفته به زندگی شلوغ همسرش سامانی دهد و با پول‌های میلیاردی که از طرف فوتبال به حساب شخصی رونالدو واریز می‌شود سرمایه‌گذاری کلان برای فرزندان مشترکشان انجام دهد.

همسر رونالدو

رونالدو ستاره پرتغالی که روابط بسیار خوبی با طرفداران خود دارد به خاطر عکس هایی که با طرفداران زن خود گرفته است باعث شده تا جورجینا همسر رونالدو به این مسئله حساس شود و نسبت به گرفتن این عکس ها به او اخطار دهد به نظر جورحینا احساس رونالدو به طرفداران زن خود چیزی فراتر از احساس هواداری است و به گونه ای دیگر به آن ها لبخند می زند . جزئیات بیشتر درباره غیرتی شدن همسر رونالدو را در پرشین وی بخوانید.

همسر رونالدو

غیرتی شدن جورجینا همسر رونالدو برای کریس 

به نقل از رسانه پرتغالی، چند روز کریستیانو رونالدو ستاره تیم ملی پرتغال و یوونتوس ایتالیا در محافل عمومی به همراه نامزدش جورجینا رودریگز حاضر شد و عکس هایی با هواداران فوتبالی اش گرفت که دلخوری های جدیدی را از طرف نامزد آرژانتینی اش به وجود آورده است.

همسر رونالدو

جورجینا همسر رونالدو

 

احساس عجیب جورجینا همسر رونالدو

از نظر جورجینا رونالدو به شکل نامتعارف با هواداران خانم خوش و بش کرده و با حالتی خندان با آن ها عکس گرفته که از شرایط متعارف به دور است و به وی نیز گوشزد کرده که دفعات بعدی فاصله خود را با خانم های فوتبال دوست حفظ کند! عده ای پیش از این اتفاق، به صفحه مجازی جورجینا رفتند و از وی درخواست کردند برای حفظ رابطه شان به همسر فوتبالی اش توصیه هایی داشته باشد.

همسر رونالدو

از نظر فوتبالدوستان پرتغالی جورجینا رودریگز حسادت بیش از اندازه دارد و همین اتفاق باعث شده تا دلخوری هایی برایش پیش بیاید!

 

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ