کد خبر : 4017

علی قربانی به سومقاییت آذربایجان پیوست

علی قربانی  یک بازیکن فوتبال اهل ایران است.علی قربانی برای باشگاه فوتبال استقلال تهران در لیگ برتر فوتبال ایران بازی می کند.علی قربانی در پست مهاجم نوک بازی می‌کند.علی قربانی در سال ۹۶ ازدواج کرده و متاهل میباشد

 

بعد از شکست در جام حذفی مقابل استقلال با اعلام رسمی باشگاه سپاهان در هفته جاری قرارداد علی قربانی مهاجم این تیم فسخ شد تا این بازیکن بار دیگر لژیونر شود.

او کمتر از ۴۸ ساعت از دریافت رضایت‌نامه خود با باشگاه سومقاییت آذربایجان به توافق رسید و قراردادش را با این تیم به امضا رسید.

سومقاییت که پیش از این مهدی شریفی و پیمان بابایی را جذب کرده بود، با خرید امروز علی قربانی به دنبال آن است که بتواند حضوری قدرتمند در مرحله پلی‌آف لیگ اروپا داشته باشد.

با اعلام رسمی باشگاه سومقاییت با قراردادی یک ساله و تمدید خودکار یک ساله دیگر به این تیم پیوست. قربانی در این تیم شماره ۹ را بر تن خواهد کرد.

سومقاییت از ۱۰ روز دیگر شانس خود را برای حضور در لیگ اروپا امتحان خواهد کرد و برای حضور در این تورنمنت معتبر به مصاف حریفان خواهد رفت.

 


بیوگرافی علی قربانی

 
شروع فعالیت ورزشی
او در شهرآورد هشتاد و چهارم موفق به گلزنی شد. او با استقلال قهرمان جام حذفی فوتبال ایران (۹۷–۱۳۹۶) شد.
او سابقه بازی در نساجی مازندران،دورود لرستان،مس سرچشمه،نفت تهران و استقلال تهران را دارد.
 
حاشیه ها
فوتبال حرفه ای

زمانی که به تیم جوانان نساجی مازندران رفت روزهای اوج خود را سپری کرد و گل های بسیار زیادی را به عنوان مهاجم نوک به ثمر میرساند تا جایی که نظر مربی بزرگسالان این تیم را به خود جلب کرده بود و در نهایت در سال ۱۳۸۸ به تیم بزرگسالان نساجی مازندران پیوست و فوتبال حرفه ای را در لیگ دسته اول ایران تجربه کرد.
 
یکسال بعد به تیم گهر دورود رفت و ۲۳ بار برای این تیم به میدان رفت و ۷ گل را به ثمر رساند.
 
بیوگرافی علی قربانی سپس به تیم مس سرچشمه رفت و در سال ۱۳۹۱ به باشگاه نفت تهران امد و برای اولین تجربه حضور در لیگ برتر ایران را کسب کرد.
 
حضور در استقلال تهران

این مهاجم فوتبال در سال ۱۳۹۴ آبی پوش شد و به استقلال تهران پیوست.
استقلال تهران یکی از باشگاه های پرطرفدار ایران است و هر فوتبالیستی که در آن بازی کند در راس توجه رسانه ها و مطبوعات ورزشی قرار میگیرد و میتوان گفت ویترینی برای حضور در تیم ملی و باشگاه های خارجی خواهد بود.
 
ازدواج و همسرش

علی قربانی در سال ۹۶ ازدواج کرده و متاهل میباشد مراسم عروسی او بسیار با شکوه برگزار شد و بسیاری از فوتبالیست های ایرانی در آن حضور داشتند.
مهاجم تیم استقلال در قائمشهر مراسم عروسی اش را با حضور جمعی از آبی پوشان برگزار کرد.
 
 
زدن گل های حساس توسط علی قربانی

علی قربانی در سالهای حضورش در استقلال تهران گل های زیادی نزده اما گل های بسیار حساس و مهمی را به ثمر رسانده است.
 
افتخارات ورزشی علی قربانی
باشگاهی
نفت تهران
جام حذفی نایب قهرمانی: جام حذفی ۹۴–۱۳۹۳
 
استقلال
نایب قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران ۹۶–۱۳۹۵
قهرمانی در جام حذفی فوتبال ایران ۹۷–۹۶
 
منبع:پارس نیوز
 
آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
از دنیای ورزش
از دنیای سینما و تئاتر
از دنیای مد و لباس
روی خط رسانه
‍‍‍