کد خبر : 495

عکس های جالبی از جشن تولد خاص و متفاوت فرزند مسی ، آنها تولد دو سالگی سومین فرزندشان را جشن گرفتند .

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ به گزارش ستاره پارسی؛ این نام از رسم نامگذاری اسپانیایی تبعیت می‌کند: نام خانوادگی اول یا پدری مسی  و نام خانوادگی دوم یا مادری کوچیتینی است. لیونل آندرس «لئو» مسی کوچیتینی (به اسپانیایی: Lionel Andrés "Leo" Messi Cuccittini) بازیکن فوتبال اهل کشور آرژانتین و لیونل مسی عضو بارسلونای اسپانیا و تیم ملی آرژانتین است که لیونل مسی در پست‌های مهاجم و بال بازی می‌کند.

به مناسبت تولد دوسالگی فرزند مسی ، سری به حواشی دور و نزدیک خانواده لیونل مسی خواهیم زد . خانواده لیونل مسی امروز در منزلشان جشن تولد داشتند ؛ چیرو مسی ، سومین و آخرین فرزند لیونل مسی و همسرش آنتونلا روکوزو امروز ۲ ساله شد .

تولد پسر مسی

جشن تولد متفاوت فرزند مسی و آنتونلا ؛ تولد دو سالگی فرزند سوم لیونل مسی

از همین رو خانواده مسی به مناسبت تولد کوچکترین عضو خانواده شان میهمانی کوچکی ترتیب دادند و تولد چیرو  سومین فرزند مسی را در کنار عزیزانشان جشن گرفتند. آنتونلا روکوزو همسر لیونل مسی تصاویری از این جشن تولد را در صفحه رسمی اش در اینستاگرام منتشر کرده است. تم این جشن تولد،کارتون شیرشاه بوده و  چیرو، فرزند مسی و آنتونلا هم تلی با طرح گوشهای سیمبا، شخصیت کارتون شیرشاه را روی سرش دارد.

 

آنتونلا همسر مسی نوشت

آنتونلا در کنار انتشار این عکس ها، آرزوهای زیبایی را برای پسر ۲ ساله اش نوشته:« بچه ما ۲ ساله شد؛ تولدت مبارک تکه ای از قلب من. بی نهایت دوستت داریم. امیدوارم امروز و همیشه شاد باشی.»

تولد پسر مسی

 

واکنشها به تولد فرزند مسی

بلافاصله بعد از انتشار این تصاویر بود که هزاران کامنت و لایک زیر این آلبوم قرار گرفت و بسیاری از دوستان و آشنایان از جمله همسر جوردی آلبا در کامنت ها برای چیرو بهترین ها را آرزو کرده و تولد او را تبریک گفتند. چیرو فرزند سوم لیونل مسی و همسرش آنتونلا روکوزو است و آنها دو پسر بزرگتر به نام های تیاگو و متئو نیز دارند.

تولد پسر مسی

همسر و فرزند مسی

 

ثروت لیونل مسی

مجلهٔ فرانس فوتبال در مارس ۲۰۱۰ مسی را با ۳۳ میلیون یورو(۴۵ میلیون دلار) درآمد حاصل از حقوق، پاداش‌ها و درآمدهای غیر فوتبالیِ او در ۱۲ ماه گذشته، در ردیف اول پولدارترین بازیکن فوتبال‌های دنیا، بالاتر از دیوید بکهام و کریستیانو رونالدو قرار داد. مجلهٔ فوربز در می ۲۰۱۴ مسی را با ۶۵ میلیون دلار دستمزد در ۱۲ ماه گذشته، در ردهٔ دوم لیستِ پردرآمدترین بازیکنان فوتبال پایین‌تر از کریستیانو رونالدو قرار داد.

 

ارسال نظر