کد خبر : 496

مهدی رحمتی که سالیان سال به عنوان یک استقلالی دو آتیشه در تیم آبی پوشان تهرانی به فعالیت پرداخته بود افشاگری عجیبی رد مورد خانواده او صورت گرفته است

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ سید مهدی رحمتی اسکویی زاده ۱۴ بهمن ۱۳۵۹ است. مهدی رحمتیدر اسکودروازه‌بان فوتبال اهل ایران است که مهدی رحمتیبرای باشگاه فوتبال شهرخودرو خراسان بازی می‌کند. مهدی رحمتی همچنین سابقه سنگربانی در تیم‌های استقلال تهران، فجر سپاسی شیراز، سپاهان اصفهان و مس کرمان را در کارنامه دارد.مهدی رحمتی در یک خانواده مذهبی چهار نفره، از والدینی آذربایجانی در تهران به‌دنیا آمد.

مهدی رحمتی

مهدی رحمتی بازیکن سابق آبی پوشان که به تازگی به تیم پدیده مشهد پیوسته است افشاگری بسیار عجیبی در مورد خانواده مهدی رحمتی صورت گرفته است با اینکه مهدی رحمتی خود استقلالی دو آتشه است اما خانواده رحمتی طرفدار تیم سرخ پوشان پایتخت رقیب آبی پوشان تهرانی است این بازیکن قدرت و تکنیک فوق العاده ای در تیم آبی پوشان از خود نشان داده بود اما نهایتا از این تیم جدا شد . 

مهدی رحمتی

حقیقت جالب در مورد خانواده مهدی رحمتی

یکی از بازیکنان سابق پرسپولیس گفت خانواده بازیکن جدید پدیده طرفدار رنگ قرمز هستند نه آبی.

همواره شایعات زیادی درباره پرسپولیسی بودن مهدی رحمتی مطرح شده است. این شایعات به ویژه در فضای مجازی زیاد بوده است. حتی گفته می شد علی پسر بزرگتر او هم پرسپولیس است.

مهدی رحمتی

افشاگری در مورد خانواده مهدی رحمتی

امروز محسن بنگر در برنامه سلام صبح بخیر شبکه سه گفت این را نشنیده که علی پرسپولیسی است یا نه. او اما نکته خیلی جالبی گفت: « ولی می دانم خانواده مهدی رحمتی پرسپولیسی هستند!»

 

ارسال نظر