کد خبر : 934

مهدی قایدی در این دوران خطرناک کرونا مهمانی لاکچری برای خواهر زنش گرفت!

به گزارش ستاره پارسی :

مهدی قایدی متولد 14 تیر سال 1377 است. پست مهدی قایدی در فوتبال بازیکن میانی است. مهدی قایدی با استقلال قرارداد 5 ساله بسته است و از سال 1396 به استقلال پیوست. مهدی قایدی به تیم ملی زیر ۲۰ سال ایران برای شرکت در جام جهانی زیر بیست سال ۲۰۱۷، تحت مدیریت امیر حسین پیروانی دعوت شد. مهدی قایدی درآبان‌ماه همان سال در دقایق پایانی برابر بوسنی هرزگوین به میدان رفت و موفق شد در دومین بازی ملی اولین گل ملی خودش را به ثبت برساند و ایران آن بازی را ۲ بر ۰ برنده شود.

تولد لاکچری خواهرزن مهدی قایدی

مهدی قایدی

همسر مهدی قائدی 7 سال از بزرگ تر است

 مهدی قایدی زاده ۱۴ آذر ۱۳۷۷ است.مهدی قایدی متولد بوشهر است.مهدی قایدی بازیکن فوتبال است.مهدی قایدی اهل ایران است که مهدی قایدی در پست وینگر برای باشگاه فوتبال استقلال تهران در لیگ برتر خلیج فارس بازی می‌کند.

مهدی قایدی

مهدی قائدی بازیکن استقلالی ها ، که به تازگی به جرگه متاهلین پیوسته ، با انتشار پستی در اینستاگرام خود ، تولد همسرش را اینگونه تبریک گفت : توادت مبارک بهترین اتفاق زندگیم خیلی دوست دارم همسرم . البته مهدی خان قائدی فارسی را پاس نداشت و یا شاید در گوشی تلفن همراهش ، صفحه کلید فارسی نصب نکرده هنوز ، این پیغام بس مهم را با استفاده از زبان انگلیسی به فینگیلیشی تایپ کرده ! و کلی هم قلب قرمز و آبی در ادامه گذاشته !

Tavalodet mobarak behtarin etefaghe zendegim khili doset daram hamsaram

یاعلی گفتیم و عشق آغازشد…

مهدی قایدی

مهدی قایدی

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • Rana

    قائدی هم خودش خوبه هم خانومش