کد خبر : 956

علی دشتی و همسرش نیز به چالش جدید زن و شوهر ها پیوستند

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ علی دشتی زاده ۲۹ دی ۱۳۷۲ است.علی دشتی متولد بوشهر است.علی دشتی بازیکن فوتبال اهل ایران است.علی دشتی در پست وینگر بازی میکند.علی دشتی در باشگاه فوتبال استقلال تهران بازی می‌کند.

علی دشتی بازیکن تازه وارد استقلال است که در مدت کوتاهی توانست توانایی های خود را به نمایش بگذارد و عملکرد خوبی داشته باشد. در این روزها که همه بازیکنان در قرنطینه خانگی به سر می برند او و همسرش چالش جدید را انجام داده اند. چالش جالب علی دشتی و همسرش را ببینید

 

چالش بازیکن استقلال و همسرش در قرنطینه خانگی را مشاهده می کنید.

ویدئو چالش علی دشتی و همسرش در قرنطینه خانگی

 

بد نیست مصاحبه علی دشتی را ببینید

گفت‌وگو با دشتی را در ادامه می‌خوانید.

 

 

از بازی با نفت مسجدسلیمان شروع کن. گویا مجیدی می‌خواست برای دربی تلفات ندهد!

در هر صورت تشخیص سرمربی بود که با چه سیستم و نفراتی بازی کنیم. برخی بازیکنان در این مدت هر سه روز یک‌بار در آسیا بازی کرده بودند و این مورد فشار زیادی به بازیکنان آورده و به همین دلیل سرمربی تصمیم گرفت به برخی بازیکنان اصلی استقلال- که در بین آنها بازیکنان سه کارته و خسته هم وجود داشتند- استراحت بدهد. در هر صورت بعد از این دیدار هم بازی مهمی داشتیم و آقای مجیدی قصد داشت آمادگی همه بازیکنان را برای دربی حفظ کند تا با ترکیب کامل به مصاف پرسپولیس برویم.

 

در استقلال دقیقاً در چه پستی بازی می‌کنی؟!

تاکنون در چند پست مختلف بازی کرده‌ام و راستش خودم هم نمی‌دانم پست اصلی‌ام کجاست.

 

شایعه شده بود که قبل از بازی با الریان، ۲-۳ بازیکنان استقلال پای پله‌های هواپیما گفته بودند که اگر پول ندهید سوار هواپیما نمی‌شویم. صحت دارد؟

اصلاً چنین چیزی صحت ندارد. خدا را شکر الان در باشگاه شرایط خیلی بهتر شده است و می‌بینید که استقلال هم به‌تبع آن خوب نتیجه می‌گیرد. الان شرایط باشگاه خوب است و مشکل خاصی نیست. وقتی حرف‌هایی زده می‌شود که صحت ندارد، قصدشان این است که استقلال را به هم بریزند.

 

الان هم که برخی می‌گویند دیاباته از قصد مصدوم شده تا در دربی بازی نکند!

در این دو بازی اخیر فشار زیادی به شیخ آمده است. دو بازی سخت در آسیا داشتیم و بدن بچه‌ها به‌خوبی آماده نبود و فشار زیادی نیز به آنها آمد. اصلاً این صحبت‌ها مطرح نیست، شیخ به‌قدری انسان خوب و پاکی است که اصلاً چنین مسائلی در ذاتش نیست و به آن فکر هم نمی‌کند. اولین خارجی است که می‌بینم آنقدر باشرف و خوب است. البته همه خارجی‌های ما خوب هستند اما شیخ چیز دیگری است.

 

کار با فرهاد مجیدی چطور است؟

آقا فرهاد مربی جوان و خوبی است و اتفاقاًً یک شخصیت دوست‌داشتنی دارد. کار با او خوب است و خدا را شکر نتیجه هم گرفته و امیدوارم هر روز موفق‌تر از روز قبل باشد. استقلال تیم خودش بوده و با جان و دل برای این تیم کار می‌کند. اتفاقاًً مجیدی به دنبال شهرت نیست و می‌خواهد فقط تیم نتیجه بگیرد.

 

ارسال نظر