کد خبر : 2424

وحید خزایی هنگام ورود به تهران توسط سازمان اطلاعات سپاه در فرودگام امام خمینی (ره) بازداشت شد.

به گزارش ستاره پارسی :

وحید خزایی شخصی است که در اینستاگرام فعالیت دارد.  وحید خزایی  که گفته میشود متولد سال ۱۳۶۴ در شهر تهران است، ظاهرا پسر پول داری است که هر زمان با شیوه ای خاصی خود را در اینستاگرام و فضای مجازی مطرح می کند. نمایش معروف شدن و کسب شهرت یک شبه  وحید خزایی  ابتدا در آبان ماه سال ۱۳۹۴ شروع شد. ماجرا از این قرار بود که با پخش شدن عکس های نامناسب خزایی با دختران مختلف، پلیس به جستجوی وی پرداخت تا اینکه به دام پلیس افتاده و دادگاهی شد. اما آنچه باعث تعجب بود، ادعای وحید خزایی برای کارگری بود. وی مدعی شده بود که کارگر ساده ای در یک بنگاه معاملات ملکی است و تمام دختران حاضر در عکس ها و فیلم های منتشر شده از او، دختر خاله های او هستند!و پس از آن  به ترکیه فرار کرد.

 

خزایی (از چهره‌های جنجالی اینستاگرام) از سال ۱۳۹۷ تحت پیگرد این سازمان قرار داشته است، ساعتی پیش به دست ضابطان سازمان اطلاعات سپاه، در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی بازداشت شد.

 

وحید خزایی در اوایل دهه ۹۰ از به اصطلاح شاخ‌های اینستاگرامی به شمار می‌رفت و با ارتباط گیری با دختران و انتشار فیلم‌های آنان در فضای مجازی شهرت یافته بود، در پی شکایت چند شاکی بازداشت شد، پس از تحمل یک دوره حبس کوتاه‌مدت، با رضایت برخی شکات، از زندان آزاد شد و بلافاصله به ترکیه گریخت.

 

در این کشور نیز با تداوم فعالیت‌های مجرمانه از جمله سوءاستفاده از دختران و ترویج مصرف مشروبات الکلی و راه‌اندازی سایت‌های شرط بندی، ضمن ترویج اقدامات خلاف عفت عمومی، اقدام به خارج‌سازی مقادیر زیادی ارز از کشور کرد.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر