کد خبر : 2781

اختصاصی ستاره پارسی

امیرارسلان مطهری (زادهٔ ۱۹ اسفند ۱۳۷۱ در گرمسار) امیرارسلان مطهری بازیکن فوتبال اهل ایران است در ادامه با سایت ستاره پارسی همراه باشید تا بیوگرافی این جوان با استعداد فوتبال را با هم بخوانیم.

اختصاصی ستاره پارسی// امیرارسلان مطهری (زادهٔ ۱۹ اسفند ۱۳۷۱ در گرمسار) امیرارسلان مطهری بازیکن فوتبال اهل ایران است که برای استقلال در لیگ برتر خلیج فارس و در پست مهاجم بازی می‌کند. امیرارسلان مطهری فوتبال خود را از زیر ۱۹ سال استیل آذین شروع کرد و پس از آن به داماش تهران پیوست. امیر ارسلان مطهری مدتی را هم به بازی در تیم زیر ۲۱ سال مقاومت تهران بازی کرد و بعد از آن نیز  با بازی خوب خود از موجبات قهرمانی زیر ۲۱ ساله‌های نفت در فصل ۹۳–۱۳۹۲ مسابقات لیگ برتر آسیا ویژن تهران شد.

 

بیوگرافی امیر ارسلان مطهری

 

نفت تهران

مطهری در ۲۴ مه ۲۰۱۴ با قراردادی سه ساله به نفت تهران پیوست.او اولین بازی خود را در ۷ اوت ۲۰۱۴ در برابر راه‌آهن به عنوان بازیکن تعویضی حسین ابراهیمی انجام داد[۳] و اولین گل خود را هم در برابر گسترش فولاد زد، که این بازی با نتیجه ۱–۱ تساوی خاتمه یافت.در تاریخ ۱۸ مارس ۲۰۱۵، مطهری با زدن گل پیروزی نفت در برابر الشباب، اولین پیروزی باشگاه در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را رقم زد.

 

در شهر گرمسار استان کرمان به دنیا آمده است، فوتبال را مثل همه از کوچه و خیابان شروع کرد تا اینکه در سال 1387 وقتی 16 ساله بود در تیم استیل آذین تست داد.

 

Biography of Amir Arsalan Motahhari (2) آرگا

 

عملکرد ملی امیرارسلان مطهری

جوانان

او در تیم ملی فوتبال زیر ۲۲ سال ایران در مسابقات قهرمانی زیر ۲۲ سال ای‌اف‌سی ۲۰۱۳ حضور داشت و دو بازی در برابر زیر ۲۲ سال ژاپن[۶] و زیر ۲۲ سال استرالیا انجام داد.

 

او در تمرین تیم ملی فوتبال امید ایران برای بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ توسط نلو وینگادا دعوت شد.نام وی در لیست تیم امید در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال ای‌اف‌سی ۲۰۱۶ حضور داشت. او بعنوان بهترین بازیکن قهرمانی فوتبال زیر ۲۳ سال غرب آسیا ۲۰۱۵ انتخاب شد. مطهری در این تورنمنت ۳ گل به ثمر رساند که یکی از آنها در بازی فینال در برابر سوریه بود که ایران ۰–۲ پیروز شد. در ۱۲ ژانویه ۲۰۱۶، مطهری در فینال گل نخست ایران را در برابر سوریه به ثمر رساند و به نخستین قهرمانی ایران در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال ای‌اف‌سی ۲۰۱۶ کمک کرد.

 

بزرگسالان

مطهری درحال بازی برای نفت تهران دربرابر الجیش

مطهری در مه ۲۰۱۵ توسط کارلوس کیروش به اردوی تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد.

 

عکس و بیوگرافی امیر ارسلان مطهری بازیکن استقلال + همسرش

 

 

ازدواج امیرارسلان مطهری

امیرارسلان مطهری هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

 

 

افتخارات امیرارسلان مطهری

باشگاهی

نفت تهران

جام حذفی (: ۹۶–۱۳۹۵

 

گل اول استقلال به نفت‌مسجدسلیمان توسط ارسلان مطهری در دقیقه ۳۵+ ...

 

ملی

زیر ۲۳ سال ایران

قهرمانی فوتبال زیر ۲۳ سال غرب آسیا: ۲۰۱۵

 

فردی

بهترین بازیکن قهرمانی فوتبال زیر ۲۳ سال غرب آسیا: ۲۰۱۵

پدیده لیگ برتر فوتبال ایران: ۹۴–۱۳۹۳

 

ارسلان مطهری به استقلال پیوست (عکس) / واکنش باشگاه ذوب‌آهن

 

سانحه رانندگی امیرارسلان مطهری

مهاجم تیم نفت تهران در محور شریف‌آباد به شهرستان پاکدشت دچار سانحه رانندگی شد.

 

پدر امیر ارسلان مطهری با تایید خبر تصادف پسرش اظهار کرد: اتومبیل امیر ارسلان در نزدیکی شریف آباد واژگون شد و بلافاصله به بیمارستان اعزام شد و آنجا اقدامات درمانی اولیه برای فیت کردن گردن و کمرش انجام گرفت. شکر خدا امیر ارسلان مشکل حاد دیگری نداشته و امیدواریم از ناحیه کمر هم که احساس ناراحتی می کند با مشکل حادی مواجه نشده باشد. در حال حاضر بنده کنار اتومبیل هستم و قرار است امیر ارسلان را از بیمارستان زعیم پاکدشت به بیمارستانی در تهران اعزام کنند.

ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :