کد خبر : 3591

ملکی از ثبات قیمت گوشت در بازار خبر داد و گفت: هم اکنون هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با نرخ ۱۱۲ تا ۱۱۵ هزار تومان به مصرف کننده عرضه می‌شود.

به گزارش ستاره پارسی :

علی اصغر ملکی رئیس اتحادیه گوشت گوسفندیبا اشاره به اینکه امسال شیوه ذبح دام برای عید سعید قربان تغییر کرده است، اظهار کرد: طی سال‌های اخیر در مناطق ۲۲ گانه شهرداری جایگاه عرضه دام راه اندازی و به مردم اطلاع رسانی شده است تا متقاضیان برای قربانی و ذبح دام به آنجا مراجعه کنند، اما امسال به سبب شیوع ویروس کرونا عرضه در میادین انجام نمی‌شود.


 

فیلم دیده نشده از رقص الناز حبیبی اینستاگرام را منفجر کرد+فیلم جنجالی

 

 

وی افزود: با گسترش ویروس کرونا، امسال روش ثبت سفارش به قصابی‌های محل جایگزین عرضه دام در میادین شده است که با این شرایط برای ذبح دام از نظر شرعی و بهداشتی مشکلی ایجاد نمی شود.

 

ملکی با تاکید بر این مسئله که هیچ گونه ذبحی در سطح شهر نباید انجام شود، بیان کرد: اگر در روز عید قربان در مغازه‌های قصابی و دیگر مناطق شهر ذبح انجام شود، با آن برخورد می‌شود.

 

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی ادامه داد: از بامداد روز عید قربان ذبح در کشتارگاه‌ها به نیت قربانی عید انجام می‌شود و موضوع شرعی این کار بررسی می شود تا مشکلی در این زمینه به وجود نیاید.

 

ثبات قیمت گوشت در بازار

ملکی از ثبات قیمت گوشت در بازار خبر داد و گفت: هم اکنون هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با نرخ ۱۱۰ تا ۱۱۵ هزار تومان به مصرف کننده عرضه می‌شود و نوسان خاصی را در بازار گوشت برای روز عید قربان‌ متصور نیستیم.

 

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی در پایان درباره آخرین وضعیت قاچاق دام تصریح کرد: بنابر آخرین آمار و اطلاعات خروج غیرقانونی دام از مرز‌های کشور تا حدی کنترل شده که همین امر ثبات قیمت گوشت در بازار را به همراه داشته است.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر