کد خبر : 4049

مهاجم ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه زنیت با ادامه گلزنی هایش در لیگ روسیه دوباره رکورد جدیدی به نامش ثبت کرد.

سردار آزمون ؛ ستاره این روزهای فوتبال ایران، است.سردار آزمون ستاره ای که در تیم جوانمرد نوجوانان در رقابت های آسیا خوش درخشید و سردار آزمون نشان داد که می تواند یک سوپراستار باشد اما به جای اینکه باشگاه های ایرانی سردار آزمون را ببینند و به سردار آزمون میدان بدهند، این چشمان تیزبین خارجی ها بود که سردار آزمون را بدون حتی یک بازی باشگاهی جذب کردند تا آزمون از اروپا آغاز شود.

 


تیم فوتبال  زنیت  شب گذشته در هفته دوم لیگ برتر روسیه به مصاف  روستوف  رفت و با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسید.

سردار آزمون ، مهاجم ملی پوش کشورمان در این بازی موفق به گلزنی شد و گل اول تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

امروز سایت «چمپیونات» روسیه به رکورد جدید آزمون در تاریخ زنیت پرداخت. این رسانه روس نوشت: آزمون با گلزنی مقابل روستوف خودش را در میان 20 بازیکن برتر تاریخ زنیت گذاشت که بیشترین گل های پیروزی بخش را به ثمر رساندند.

آزمون با گلزنی مقابل روستوف تعداد گل های پیروزی بخش خود برای زنیت را به عدد 14 رساند. بدین ترتیب او از این حیث در رده ششم برترین بازیکنان تاریخ زنیت قرار گرفت.

 

سردار آزمون در زندگی شخصی اش !

سردار آزمون؛ ستاره این روزهای فوتبال ایران، اوست. ستاره ای که در تیم جوانمرد نوجوانان در رقابت های آسیا خوش درخشید و نشان داد که می تواند یک سوپراستار باشد اما به جای اینکه باشگاه های ایرانی او را ببینند و به او میدان بدهند، این چشمان تیزبین خارجی ها بود که سردار را بدون حتی یک بازی باشگاهی جذب کردند تا آزمون از اروپا آغاز شود.

 

سردار آزمون وقتی تنها 17 سال داشت به لیگ روسیه رفت و برای روبین کازان بازی کرد. استعدادی شگرف از یک بازیکن شگفت انگیز و درخشش در سرمای روسیه. حالا او یک ستاره است، ستاره ای که جا پای بزرگان گذاشته و حالا همه دوست دارند بدانند که ستاره امروز چه گذشته ای داشته و از کجا آمد. زندگی خصوصی او چگونه می گذرد و علایقش چه چیزهایی هستند. با آزمون از والیبال شروع کردیم و به نام سردار و البته علی دایی، روستوف و حتی فضای مجازی رسیدیم.

 

منبع: فارس
ارسال نظر