کد خبر : 4119

از جشن تولد منوچهر هادی کارگردان سریال دل با تم قرمز تا تصویری از هدیه زیبای هم گناه و شاهرخ استخری با همسر جان را را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

به گزارش ستاره پارسی :

منوچهر هادی زادهٔ ۲۸ مرداد ۱۳۵۱است.منوچهر هادی زاده تهران است.منوچهر هادی کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس سینما و تلویزیون ایرانی است.منوچهر هادی همسر یکتا ناصر، بازیگر ایرانی است. منوچهر هادی  درسال ۱۳۶۳ در جنگ ایران و عراق پدرش را از دست داد و پس از دریافت دیپلم در رشته الکتروتکنیک پا به عرصه هنر گذاشت و تجربه‌هایی چون بازیگری، دستیاری کارگردان و مسئول تدارکات را از سر گذراند.

 


جشن تولد منوچهر هادی

یکتا ناصر با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام خود تولد شوهرش منوچهر هادی را تبریک گفته است. این زوج صاحب فرزندی به نام سوفیا هستند. منوچهر هادی کارگردان و فیلمنامه نویس کشورمان ۲۸ مرداد ۱۳۵۱ در تهران متولد شد و تحصیلاتش را در تا مقطع دیپلم الکترونیک ادامه داد و بعد از آن پا به دنیای هنر گذاشت.

 

علی سخنگو در جشن تولد منوچهر هادی

علی سخنگو بازیگر سریال دل با انتشار عکسی در کنار اقای کارگدان و همسرش سارا نجفی زادروز وی را تبریک گفته است وی در صحفه شخصی اش نوشت : آقای خاص منوچهر جان عزیز برادر مهربان تولدت مبارک سلامتی و موفقیتت آرزوی منه ⭐️

ارسال نظر